Відбулась робоча зустріч з мешканцями по вул. Пирогова, Нагірної та Садової

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із депутатом Пісочинської селищної ради Андрієм Чернобаєм провели робочу зустріч із мешканцями приватних домоволодінь по вул Пирогова, вул Нагірна та вул Садова. Звітували про вже виконані роботи. Приємно, що люди задоволені новою дорогою, яка з’єднала вул Покровську та вул Санаторну. В ході зустрічі обговорені  й подальші плани. Працюємо далі!

08:55 13.09.2021

Увага! Інформує АТ "Харківобленерго"!

Шановні мешканці! 13 та 17 вересня з 9:00 до 17:00 буде припинено електропостачання у селищі Пісочин за наступними адресами: 13 вересня вул.Комарова, вул.Польова; 17 вересня вул.Комарова, Польова, Полтавське Шосе, в-д Мирний, пров.Нагiрний, вул. Лiсова. пров.Пiдлiсний.

11:53 12.09.2021

Привітання з Всеукраїнським днем фізичної культури і спорту від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая

Вітаю спортсменів, тренерів і всіх прихильників спорту зі святом - Всеукраїнським днем фізичної культури і спорту! Спорт – це молодість,здоров`я та неповторні яскраві емоції! Щиро дякую ветеранам спорту, педагогам, тренерам - всім, хто працює у сфері фізичної культури та сприяє розвитку спорту Пісочинської громади. Пишаюсь нашими спортсменами, які своїми перемогами прославляють нашу громаду! Ми багаті спортивними традиціями, які зберігають ветерани спортивного руху і продовжує наша молодь. Впевнений, що спорт завжди буде невід'ємною частиною нашого життя! Щиро бажаю всім відмінного здоров’я, оптимізму, удачі, наполегливості й наснаги, підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і переможних фінішів!

21:27 11.09.2021

Підписано Меморандум щодо співпраці

9 вересня підписано Меморандум щодо співпраці в сфері фінансової грамотності, фінансової інклюзіі, податкової культури та культури підприємництва між Пісочинською селищною радою та ГО «Діловий клуб «Партнер» за сприянням БО «Благодіний фонд Євгена Пивоварова». Метою меморандуму є формування фінансової грамотності у дітей та дорослих громади шляхом створення клубів фінансової грамотності в закладах освіти та на території громади в цілому. Вже заплановано низку зустрічей із активною молоддю. Всю детальну інформацію невдовзі можна буде знайти на офіційному сайті та на офіційній  сторінці селищної ради у Facebook.

13:40 10.09.2021

Облаштування мережі вуличного освітлення громади

Продовжується облаштування вуличного освітлення Пісочинської громади. 09 вересня робітниками селищної ради проведений ремонт мережі по вулиці Слобідській і Партизанській. Відновлено вуличне освітлення по вулиці Дагаєва, 3.

10:58 10.09.2021

До уваги мешканців мікрорайону "Мобіль"!

До уваги мешканців мікрорайону "Мобіль"! Для забезпечення мешканців технічною водою 10 вересня з 10:00 відкрито свердловину у сосновому борі мікрорайону.

09:40 10.09.2021