Вшанування пам`яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

28 серпня в Пісочинській громаді вшанували пам`ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Ми пам`ятаємо Героїв України!

17:24 28.08.2020

Про КНП Пісочинської селищної ради "ЦПМД №2 Харківського району" (частина 3)

Ми продовжуємо розповідати читачам про заклади охорони здоров’я Пісочинської селищної ОТГ. Сьогодні ми пропонуємо ознайомитись з роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини АЗПСМ смт. Коротич.

17:10 28.08.2020

Нанесення дорожньої розмітки

Підвищуємо рівень безпеки дорожнього руху на території громади. 28 серпня в Коротичанському старостинському окрузі проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки. Безпека мешканців - пріоритет нашої праці!

16:47 28.08.2020

Облаштування мережі вуличного освітлення громади

Пісочинська селищна рада дбає про комфорт та безпеку мешканців громади. 28 серпня проводяться роботи з облаштування мережі вуличного освітлення громади. Так, проведено заміну непрацюючих ламп по вулиці Толстого та виконується поточний ремонт по вул. Слобожанській.

16:43 28.08.2020

До уваги мешканців мікрорайону Надія!

Шановні мешканці мікрорайону Надія! За інформацією КП "Харківводоканал" 29 серпня (субота) з 09:00 до 17:00 у зв`язку з проведенням аварійних ремонтних робіт буде припинено водопостачання будинків у мікрорайоні Надія.

16:20 28.08.2020

75 річниця визволення селища Коротич від нацистських загарбників

28 серпня у селищі Коротич відбувся урочистий захід з нагоди 75 річчя з Дня визволення селища від нацистських загарбників. Присутні вшанували пам`ять загиблих захисників Батьківщини хвилиною мовчання.

14:34 28.08.2020