Забезпечуємо належний рівень освітлення території громади

08 вересня на замовлення селищної ради у с. Надточії по вулиці Дачній та у сел. Березівка по вул. Горького проводиться заміна непрацюючих світильників. Також селищі Березівка по вулиці Слобожанській здійснюється заміна старих світильників на нові енергозберігаючі.

12:39 08.09.2020

Працюємо для людей!

Ретельно та відповідально, враховуючи звернення мешканців – саме так виконують свої обов’язки робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради. Щоденно працівники відділу проводять очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія. Згідно графіка прибирання систематично здійснюється на вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії. За останній період додатково очищені від бросового сміття вулиці: Зелена, Маяковського, Партизанська, провулок Кар'єрний; територія селища Березівка, Окружна дорога (до розвилки до санаторію «Роща»). Робітниками відділу проведений покіс трав’яного устілу у селищі Пісочин, зокрема: зона відпочинку (сосновий бір) мікрорайону Мобіль, вул. Маяковського, Зелена, Харківська, Автомобільна, Покровська, Партизанська, провулок Кар'єрний. Виконана санітарна обрізка дерев у зоні відпочинку мікрорайону Мобіль. Для нерозповсюдження вірусних інфекцій щоденно проводиться дезінфекція салону соціального безкоштовного автобуса. Шановні мешканці, нагадуємо Вам, що у громаді працює програма пільгового вивезення ТПВ. Цінуйте неповторну красу нашого краю та поважайте працю інших!

06:56 07.09.2020

Спільною працею покращуємо громаду!

05 вересня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом з депутатом Харківської районної ради Валерієм Міщаненком, в.о. старости Березівського старостинського округу Ігорем Штодою, депутатом селищної ради Олегом Чаплигіним, працівниками селищної ради і місцевими мешканцями взяли участь у прибиранні території міні-футбольного стадіону Березівки. Наведено лад, встановлено та пофарбовано лавки. Дружнє спілкування під час спільної праці подарувало всім надзвичайно гарний настрій. Дякуємо за щиру турботу про громаду!

21:14 05.09.2020