Увага! Небезпека!

Шановні мешканці! Пісочинська селищна рада звертає Вашу увагу на те, що дитячий майданчик біля будинку по вулиці Квартальній, 5/9 у мікрорайоні "Мобіль" не введений в експлуатацію! Роботи з його облаштування не закінчено й гратися на ньому НЕБЕЗПЕЧНО! Саме тому на елементах майданчику розміщено попереджувальні стрічки. Шановні батьки, слідкуйте, будь ласка, за своїми дітьми! Гарного всім дня!

13:38 20.09.2020

Привітання з Днем народження Чикурової Н.В., спеціаліста 1 категорії бюджетно-фінансового відділу Пісочинської селищної ради

Вітаємо з Днем народження Чикурову Н.В., спеціаліста 1 категорії бюджетно-фінансового відділу Пісочинської селищної ради! Шановна, дорога Наталіє Володимирівно, від щирого серця зичимо Вам завжди відчувати закоханість у життя! Нехай у родині завжди панують злагода та благополуччя, підтримка колег сприяє новим професійним досягненням, люблячі Вас люди дарують свою увагу, а успішне втілення планів надихає на нові ідеї! Ваш професіоналізм і самовідданість справі, впевненість і надійність викликають щиру повагу, а доброзичливість, тактовність, добра вдача та  неймовірно позитивна аура захоплюють! Нехай всі Ваші заповітні  мрії здійснюються! З Днем народження!

06:13 20.09.2020

Працюємо для людей!

Виконуючи звернення мешканців громади, робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради на території зони відпочинку мікрорайону «Мобіль» встановлено додаткові сміттєві урни та вуличні лавки. Також додатково встановлені сміттєві урни «Париж» у с. Надточії, біля будинку по вулиці Квартальній, 5/3, у селищі Рай-Оленівка. На звернення жителів розпочата підбортовка вулиці Полтавське шосе. Шановні мешканці, для нас важлива Ваша думка! #милюбимоПісочинськугромаду #працюємодлялюдей

20:25 18.09.2020

Інформація для батьків, які у 2020 році не  отримали «пакунок малюка»

Інформація для батьків, які у 2020 році не отримали «пакунок малюка»

З 1 вересня 2020 року розпочав дію пілотний проект з монетизації одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка». Відтепер кожна сім'я, яка має новонароджену дитину та не отримала натуральної допомоги «пакунок малюка», зможе скористатись своїм правом на грошову компенсацію від держави у розмірі 5000 гривень. Ці кошти надійдуть на спецрахунки, що будуть відкриті у вигляді окремої картки у найближчих для заявників відділеннях АТ КБ «ПриватБанк». Компенсацію можна отримати протягом 12 місяців від народження дитини. Для цього батькам або опікунам новонародженого, необхідно звернутися до ПриватБанку і укласти з ним договір. Після цього батьки отримують спеціальну картку. Для отримання грошової допомоги породіллям необхідно надати до відділу соціального захисту населення селищної ради наступні документи: - довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» (у разі народження дитини у пологовому будинку у 2020 році); -   копію свідоцтва про народження дитини; -   копію паспорту або копію посвідки на постійне проживання; - копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків; -   для опікунів (копію рішення про встановлення опіки); - реквізити з АТ КБ «ПриватБанк» для перерахування готівки на картковий рахунок. Головною особливістю цієї карти є те, що її можна використати протягом року з моменту  зарахування на неї коштів. Однак купити можна тільки: - дитячі товари (засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни: підгузки, серветки, дитячий одяг та взуття; дитяче харчування; дитячий посуд; дитячі іграшки; текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри) - товари для породіллі (прокладки для лактації; прокладки післяпологові). Прийом документів здійснюється за попереднім записом по телефону: 742-73-61.

15:26 17.09.2020