Зустріч з мешканцями мікрорайону Мобіль

23 вересня Пісочинський селищний голова О.О. Чернобай разом з депутатами селищної ради Новіковим О.А. та Малінкіною В.М. поспілкувалися з мешканцями будинків 2/12 та 4 по провулку Квартальному. Конструктивний діалог і  підтримка один одного допомагають розвиватися рідній громаді. Тільки разом будуємо наше майбутнє!

09:50 24.09.2020

Відновлено рейси соціального безкоштовного автобуса

Шановні мешканці! 24 вересня відновлюються рейси соціального безкоштовного автобуса. Рух автобуса буде здійснюватися згідно з існуючим розкладом. Дякуємо всім за розуміння, адже Ваша безпека - наш пріоритет!

17:27 23.09.2020

Увага! Інформує АТ "Харківобленерго"!

Шановні мешканці! За інформацією АТ «Харківобленерго» 24 вересня з 09:00 до 17:00 у зв`язку з ремонтними роботами буде відсутнє електропостачання за наступними адресами: вул. Полтавське шосе, №№ 1-57, Тополина,  Автомобільна, Польова. У зв`язку з припиненням електропостачання не буде працювати світлофор на перехресті вулиць Автомобільна та Полтавське шосе. Будьте вкрай уважні!

17:26 23.09.2020

Дроблення гілок у мікрорайоні "Мобіль"

Дбаємо про належний санітарний стан на території громади! 22 вересня робітникам КП "Пісочинське ВУЖКГ" проведено дроблення гілок у мікрорайоні "Мобіль". Чиста громада - запорука здоров`я мешканців!

16:24 23.09.2020

Зустріч з мешканцями

22 вересня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай спільно з депутатом селищної ради Олегом Новіковим поспілкувалися з мешканцями будинку 5/3 по вул. Квартальній у мікрорайоні "Мобіль". Разом спланована  робота з розвитку громади. Підтримка та порозуміння  важливі для нас!

14:49 23.09.2020

Відновлення мережі вуличного освітлення у сел. Коротич по вулиці Залізничній

Пісочинська селищна рада дбає про безпеку та комфорт мешканців громади! Наразі на замовлення селищної ради під особистим контролем спеціалиста з організації роботи округу Наталії Пегарь у Коротичанському старостинському окрузі проводиться відновлення мережі вуличного освітлення по вулиці Залізничній.

10:13 23.09.2020

Поточний ремонт зливової каналізації біля будинку № 3 по вул. Квартальній

Дбаємо про утримання інженерних мереж у належному стані!  На замовлення селищної ради та за клопотанням депутата Яцушкевича І.П. виконується поточний ремонт зливової каналізації біля будинку № 3 по вул. Квартальній.

09:40 23.09.2020