Підвищуємо рівень безпеки дорожнього руху

Для підвищення рівня безпеки учасників дорожнього руху на замовлення селищної ради проведено заміну некоректно працюючого світлофорного об`єкту на перехресті вулиць Полтавське шосе та Шевченка (біля супермаркету АТБ).

17:12 22.09.2020

Облаштування мережі вуличного освітлення громади

Безпека та комфортність пересування - саме цим напрямкам Пісочинська селищна рада приділяє особливу увагу! 22 вересня проводяться ремонтні роботи в мережі вуличного освітлення по вулиці Парковій та встановлення 2 додаткових енергозберігаючих світильників по вулиці Маяковського.

16:40 22.09.2020

Облаштування мережі вуличного освітлення громади

Пісочинська селищна рада забезпечує належний рівень освітлення території громади! 21 вересня додатково встановлений новий енергозберігаючий світильник по вулиці Гагаріна, 2. Проводиться ремонт непрацюючих світильників по вулицям Некрасова у мікрорайоні "Надія" та Квартальній у м-ні "Мобіль".

17:07 21.09.2020

Дотримання існуючих карантинних обмежень - запорука Вашого здоров`я!

Добрий день, шановні мешканці громади! На території району триває карантин, хоча із деяким послабленням. Звертаємо Вашу увагу щодо дотримання існуючих карантинних обмежень. Досі діють основні правила: масковий режим, миття рук та соціальна дистанція. Виконуйте карантинні вимоги! Уникайте великих скупчень людей. Бережіть своє здоров’я і не наражайте на небезпеку тих, хто поряд з вами. Нагадаємо, що до найбільш вразливої категорії належать літні люди, вагітні жінки, особи з хронічними захворюваннями. Шановні батьки, при перших ознаках ГРВІ у Вас або Вашої дитини – залишайтеся вдома та зателефонуйте сімейному лікарю. Не порушуйте самоізоляцію та виконуйте всі призначення лікаря! Життя – безцінний дар! Бережіть його!

17:06 21.09.2020

Нанесення дорожньої розмітки

Навіть у вихідні та святкові дні не припиняємо роботи щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території громади! 19 вересня на замовлення Пісочинської селищної ради  нанесена  дорожня розмітка по вулиці в-д Набережний, 4 у мікрорайоні "Мобіль".

15:06 21.09.2020

Дбаємо про безпеку мешканців!

21 вересня, згідно з графіком робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" проведена дезінфекція місць загального користування в багатоквартирних будинках по вулиці Квартальній, 4 та в-ду Набережному, 13 у мікрорайоні "Мобіль" та по вулиці Надії, 16 г, д, е у мікрорайоні "Надія".

12:54 21.09.2020