Вітаємо з професійним святом - Днем шахтаря!

Вітаємо з професійним святом всіх представників славетної шахтарської професії! Зичимо щастя, міцного здоров`я та наснаги на нові звершення! Нехай у родинах панують злагода та добробут, а нові професійні успіхи сприятимуть процвітанню нашої держави! Зі святом!

07:31 30.08.2020

ВДЯЧНІ ПІДПРИЄМЦЯМ

На території Пісочинської селищної ради завершено роботи з будівництва початкової школи та дитячого садка в мікрорайоні «Надія», але тривають роботи з облаштування нового закладу освіти. Підприємці, які здійснюють діяльність на території нашої громади, не залишилися осторонь шкільного життя селища та допомогли облаштувати квітами приміщення Пісочинської початкової школи «Надія». Ми щиро вдячні: Хоролець Андрію Юрійовичу, Алексаняну Армену Яшаєвичу, Корнєву Сергію Юрійовичу, Ольховському Олегу, Надточому Денису, Кононенко Надії, представникам підприємств «ХарківАвто» та «Лоск». Бажаємо пісочинським підприємцям успіхів у бізнесі, вдалих угод та надійних партнерів!

22:00 28.08.2020

Вшанування пам`яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

28 серпня в Пісочинській громаді вшанували пам`ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Ми пам`ятаємо Героїв України!

17:24 28.08.2020

Про КНП Пісочинської селищної ради "ЦПМД №2 Харківського району" (частина 3)

Ми продовжуємо розповідати читачам про заклади охорони здоров’я Пісочинської селищної ОТГ. Сьогодні ми пропонуємо ознайомитись з роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини АЗПСМ смт. Коротич.

17:10 28.08.2020

Нанесення дорожньої розмітки

Підвищуємо рівень безпеки дорожнього руху на території громади. 28 серпня в Коротичанському старостинському окрузі проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки. Безпека мешканців - пріоритет нашої праці!

16:47 28.08.2020