ДО УВАГИ ГРОМАДИ! ІНФОРМУЄ КП "ХТМ"

За інформацію КП «ХТМ» сьогодні ввечері очікується планова подача теплоносія на багатоквартирні будинки. Просимо мешканців звернути уваги на стан системи опалення у квартирах та у разі виявлення пошкодження звертатися до керівників управляючих компаній та ОСББ.

16:17 21.10.2022

ПІДТРИМКА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ГРОМАДИ

Сьогодні, 21 жовтня, продовжили видачу гуманітарної допомоги - продовольчих наборів ВПО з деокупованих громад Харківської області, а також з Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Не залишаємо без підтримки наших жителів, адже Пісочинська громада - дружня, сильна, працелюбна та незламна!

16:12 21.10.2022

Підготовка до опалювального сезону

20 жовтня працівниками КП «Пісочинкомунсервіс» були виконані роботи по заміні засувок системи опалення у багатоквартирному будинку 4А по вул. Молодіжній сел. Пісочин.

16:10 21.10.2022

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ!

Якісні медичні послуги - головна складова комфортного життя в громаді, особливо у військовий час! Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із першим заступником голови Харківської районної військової адміністрації Володимиром Усовим передали спеціальний автотранспорт для КНП «ЦПМД №2» Пісочинської селищної ради. Від імені мешканців громади висловлюємо подяку «Associazione Culturale Degli Ucraini in Trentino “RASOM” APS” та волонтерам Ханіной Надії, Оніщенко Максиму та Гоєнко Івану за надане авто та турботу про мешканців нашої громади!

12:28 21.10.2022