Видаємо гуманітарну допомогу мешканцям громади 1958 та 1959 ррн (63-64 роки) з офіційною пропискою в громаді

19 жовтня в рамках проекту «Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні», що реалізується в Харківській області Польською Гуманітарною Акцією у партнерстві з ГО «Польсько – українська агарна асоціація»та ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування» за фінансової підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP) продовольчі набори можуть отримати мешканці з офіційною пропискою в громаді (НЕ ВПО!) 1958 та 1959 ррн.  МІСЦЕ ВИДАЧІ: вул. Клубна, 5 (майстерні ліцею).  ЧАС ВИДАЧІ: з 9:00 до 14:00. З собою обов`язково мати оригінал паспорта з пропискою в громаді! Закликаємо отримувачів поважати один одного та тих, хто буде передавати вам допомогу!

12:47 18.10.2022

ХЛІБНІ ВИРОБИ ДЛЯ ЖИТЕЛЕЙ ГРОМАДИ

Сьогодні вкотре доставили в громаду та передали нашим жителям духмяні батони. Дякуємо за надану благодійну допомогу! Нагадуємо, що вся інформація щодо видачі гуманітарної допомоги публікується на офіційних джерелах селищної ради. НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ: https://t.me/+b2pCXR7Nn-MyNGM6

12:45 18.10.2022

Продовжуємо роботи з благоустрою території громади!

Вдячні керівництву ДП «Жовтневе лісове господарство» за надання більше ніж 350 саджанців сосни звичайної для відновлення бору у мікрорайоні «Мобіль» селища Пісочин!  Приємно, що не тільки працівники селищної ради та відділу благоустрою, а й волонтери та активісти громади долучились до висадки дерев!  Дякуємо за допомогу та турботу про природу!

12:39 18.10.2022

УВАГА! ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА - ХЛІБНІ ВИРОБИ!

ПІСОЧИН: - 10:00 - вул. Молодіжна, 2 - 11:00 - біля супермаркету "ЧУДО МАРКЕТ" - 12:00 - вул.1-го Травня, 7 КОРОТИЧАНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: - 12.30 - перехрестя вулиць Покровська та 105 - 13.00 - вул Шевченко (біля магазину) - 14.00 - пров.Армянський - 14.20 - вул. Агрономічна - 14.30 - Новий Коротич (біля зупинки)

09:30 18.10.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА!

Завтра, 18 жовтня, продовжуємо видачу гуманітарної допомоги від Всесвітньої продовольчої програми (WFP)! ХТО ОТРИМУЄ: мешканці З ОФІЦІЙНОЮ ПРОПИСКОЮ У ГРОМАДІ (НЕ ВПО) віком від 65 до 70 років. МІСЦЯ ВИДАЧІ: - з 9:00 - Коротич, офіс старости; - з 13 до 16:00 – Пісочин, вул. Технологічна, 4а (МЕШКАНЦЯМ ВІДПОВІДНОЇ ВІКОВОЇ КАТЕГОРІЇ, ЯКІ ЩЕ НЕ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ). З собою обов`язково мати оригінал паспорта з пропискою в громаді! Закликаємо отримувачів поважати один одного та тих, хто буде передавати допомогу!

15:47 17.10.2022

ВИДАЄМО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ - ПРОДОВОЛЬЧІ НАБОРИ

Видаємо гуманітарну допомогу - продовольчий набір мешканцям громади віком від 71 та старше з офіційною пропискою в громаді, ЯКІ РАНІШЕ НЕ ОТРИМАЛИ НАБІР У ВИЩЕЗАЗНАЧЕНІЙ ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ!  18 жовтня в рамках проекту «Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні», що реалізується в Харківській області Польською Гуманітарною Акцією у партнерстві з ГО «Польсько – українська агарна асоціація»та ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування» за фінансової підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP) видаємо продовольчі набори мешканцям з офіційною пропискою в громаді (НЕ ВПО!) віком від 71 року та старше. МІСЦЕ ВИДАЧІ: вул. Клубна, 5 (майстерні ліцею). ЧАС ВИДАЧІ: з 9:00 до 14:00. З собою обов`язково мати оригінал паспорта з пропискою в громаді! Закликаємо отримувачів поважати один одного та тих, хто буде передавати допомогу!

15:42 17.10.2022