ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!

Місцева пожежна команда нашої громади в рамках проекту "ВОГНЕБОРЦІ" отримала від Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банком крайового господарства) та за фінансуванням ЄС нове пожежне обладнання, формене спорядження (шоломи, куртки, штани, взуття, вогнетривкі рукавиці) європейського зразка. Також в обладнання входить найсучасніші пожежні рукава та зручні легкі ручні стволи, які дозволяють пожежним легке пересування, що значно скорочує час на розгортання для ліквідації пожеж. Пісочинська територіальна громада висловлює щиру вдячність партнерам за підтримку та плідну співпрацю під час тяжких випробувань! Ми сподіваємось, що співпраця з нашим партнерам і надалі буде успішною та сприятиме безпеці та розвитку Пісочинської громади. #Фонд_Міжнародної_Солідарності, #BGK, #Банк_крайового_господарства, #ЄС

10:20 01.10.2022

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ВЕТЕРАНА ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління, наші поважні, шановані мешканці громади! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку. Саме у цей день, 35 років тому була заснована ветеранська організація Харківського району, яка завжди була його гордістю та оплотом. Сьогодні ми вкотре говоримо слова вдячності всім літнім людям - своїм батькам і матерям, ветеранам війни і праці. Ми дякуємо за їх внесок у розвиток нашої громади та нашої країни. Їхня багаторічна самовіддана праця, мудрість, людяність і працелюбність викликають глибоку повагу та надихають нас на підкорення будь-яких життєвих вершин. Наші дорогі! Вам довелося пережити чимало випробувань, але ви залишаєтеся Людьми, які знають, що таке любов, милосердя та співчуття! Бажаємо вам миру, здоров’я, благополуччя! Нехай ваше життя буде сповнене душевного тепла і турботи близьких! Любимо та цінуємо вас!

10:05 01.10.2022

З Днем ангела Віри, Любові, Надії та Софії!

В народній традиції день вшанування пам’яті святих вважається всесвітніми жіночими іменинами. Віра, Надія, Любов – це три християнські чесноти. Православна Церковь каже: "Від віри народжуються простота, від простоти – чистота, а від чистоти – смирення та любов. Так само надія народжується з твердої віри, а звідси людина вже не турбується про своє життя або смерть, але все своє піклування покладає на Бога. А любов є більшою за віру та надію, вона є стовпом усіх добрих справ. Мудрість, яка перемагає страх завжди переходить в любов, а любов народжує міцну віру та робить непохитною надію." Тож нехай через заступництво святих Господь дарує всім нам мудрість та зміцнює в наших серцях щиру віру, надію і любов! Миру, здоров'я та родинного благополуччя, Божої благодаті кожному з вас! Зі святом!

10:51 30.09.2022

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СОЛОДОВОЇ Н.М., ІНСПЕКТОРА ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВОГО СТОЛУ

Вітаємо з Днем народження Солодову Надію Миколаївну, інспектора військово – облікового столу Пісочинської селищної ради! Шановна, дорога Надіє Миколаївно! Від щирого серця бажаємо Вам миру та злагоди, доброго здоров`я, родинного благополуччя, щастя, лише радісних емоцій і приємних звісток від життя! Хай доля завжди буде прихильною до Вашої родини, ангел-охоронець оберігає від негараздів, удача буде вірним супутником! Натхнення та наснаги у всіх справах і починаннях, вірних людей у оточенні, любові рідних і підтримки колег! Хай всі Ваші мрії збудуться! З Днем народження!

10:49 30.09.2022

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАЛЯЄВА А.П., ДЕПУТАТА ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вітаємо з Днем народження Валяєва Андрія Петровича, депутата Пісочинської селищної ради! Шановний Андрію Петровичу, від щирого серця бажаємо Вам миру та благополуччя, міцного здоров`я й невичерпної наснаги, удачі у всіх починаннях і натхнення на нові ідеї! Зичимо завжди відчувати гордість за нові перемоги й насолодження від сімейного затишку! Щастя та прихильної долі, добробуту, вірних людей у оточенні, любові та підтримки близьких! Хай збуваються всі сподівання! З Днем народження!

08:47 30.09.2022

ВИДАЛИ ХЛІБ ЖИТЕЛЯМ ПІСОЧИНА

Доставили та передали гуманітарну допомогу - хлібні вироби жителям селища Пісочин. Дякуємо за надану благодійну допомогу та підтримку наших людей! Нагадуємо, що вся важлива та корисна інформація публікується на офіційних джерелах селищної ради. НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ: https://t.me/+b2pCXR7Nn-MyNGM

21:40 29.09.2022