ВИДАЛИ ПРОДОВОЛЬЧІ НАБОРИ МЕШКАНЦЯМ

Сьогодні видали гуманітарну допомогу - продовольчі набори жителям громади віком від 18 до 30 років. Видача наборів буде продовжена у вівторок, 2 серпня. Дякуємо всім, хто допомагає людям! Ваша підтримка надзвичайно важлива для громади! Ми разом подолаємо всі труднощі, адже дбаємо один про одного! Все буде Україна!

17:21 30.07.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА - ХЛІБНІ ВИРОБИ!

- 10:30 - Пісочин, біля ліцею "Мобіль" (з боку футбольного поля); - 10:45 - Пісочин, перехрестя вул. Новоселівська та Харківська; - 11:30 - с. Надточії, біля магазину; - 11:00 - Пісочин, Гуки (біля магазину); - 15:00 - Пісочин  вул. Слобідська, 94;; - 15:00 - Рай-Оленівка (біля магазину); - 15:30 Пісочин вул. Клубна, 5; - 15:30 - Пісочин вул. Молодіжна, 2; - 15:30 Пісочин біля супермаркету "ЧУДО МАРКЕТ". Коротичанський старостинський округ: - 15.00 - вул. Шевченко (біля магазину Вершина) - 15.20 - перехрестя вулиць Покровська та 105 - 15.40 - пров.Армянський - 16.00 - вул. Агрономічна - 16.20 - Новий Коротич біля зупинки.

08:25 30.07.2022

30 ЛИПНЯ ВИДАЄМО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ЖИТЕЛЯМ ВІКОВОЇ КАТЕГОРІЇ 18+

30 липня видаємо  продовольчі набори жителям громади вікової категорії  18 - 30 років, а також представникам старшої вікової категорії, які раніше не отримали продукти харчування. Обов'язкова ОФІЦІЙНА ПРОПИСКА НА ТЕРИТОРІЇ ПІСОЧИНСЬКОЇ ГРОМАДИ АБО  ДОВІДКА ВПО З РЕЄСТРАЦІЄЮ В ГРОМАДІ.  МІСЦЯ ВИДАЧІ:  - Пісочин, вул. Молодіжна, 2; - Пісочин, вул. Клубна, 5; - Пісочин, вул. 1-го Травня, 5; - Пісочин, пров. Шевченка, 23 ЧАС ВИДАЧІ: з 9:00 до 14:00. * З собою мати пакети!  * Наявність оригіналів документів - обов`язкова! 30 ЛИПНЯ ОСТАННІЙ ДЕНЬ ВИДАЧІ ПРОДОВОЛЬЧИХ НАБОРІВ ЗГІДНО ВІКОВИХ КАТЕГОРІЙ!

23:01 29.07.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу жителям громади. Сьогодні на локаціях у селищах Пісочин, Коротичанському та Березівському старостинському округах видали продовольчі набори мешканцям віком від 25 років. Продукти харчування отримували внутрішньо переміщені особи по провулку Шевченка, 23 у Пісочині. Батькам, що виховують' дітей до 18 місяців, видали дітяче харчування та памперси (Пісочин вул. Технологічна, 4а та Клубна, 5 у сел. Пісочин). Прикладаємо максимум зусиль для підтримки населення громади. Ми разом! Все буде Україна!

22:55 29.07.2022

ВИДАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ - ХЛІБНІ ВИРОБИ

Сьогодні видали хлібні вироби жителям Пісочина, Коротичанського старостинського округу, с. Олешки. Намагаємося щодня надавати мешканцям продукти харчування. Дякуємо всім, хто в скрутний час допомагає нашій громаді! Слідкуйте за стрічкою новин на офіційних джерелах селищної ради - будьте в курсе подій громади. НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ: https://t.me/+b2pCXR7Nn-MyNGM6

22:51 29.07.2022

ДО УВАГИ ВПО!

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані у Пісочинській громаді! Видаємо одяг для жінок і дітей! Місце видачі: Пісочин вул. 1-го Травня, 5. Час видачі: з 13:00-16:00 будні дні. Шановні внутрішньо переміщені особи, маєте можливість за вказаною адресою ОДНОРАЗОВО отримати одяг! Наявність довідки з реєстрацією в Пісочинській громаді - обов'язкова!

09:48 29.07.2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ

Шановні батьки! Нагадуємо, що раз у 2 тижні ви маєте змогу отримати гуманітарну допомогу для своїх дітей ВІКОМ ДО 18 МІСЯЦІВ (ПІДГУЗКИ ТА ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ) у приміщенні: - Пісочинського ліцею (з 9:00 до 12:00); - Пісочинського ліцею "Мобіль" (з 9:00 до 14:00). Дні видачі: понеділок та п`ятниця. З собою мати свідоцтво про народження дитини!

08:33 29.07.2022