Вітаємо у розділі новин Пісочинської ОТГ

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ!

Шановні мешканці! Триває відновлення газової інфраструктури, пошкодженої ворогом під час бомбардувань. Ремонтно-відновлювальні роботи на газогонах та підключення будинків споживачів до енергоресурсу проводяться навіть у вихідні. У неділю, 15 травня, «Харківгаз» розпочне роботи з відновлення газопостачання мешканцям селища Коротич, Рай-Оленівка та Пісочин. Нагадуємо вам про необхідність дотримання правил безпеки. Перевірте крани на газових приладах у своїх оселях та забезпечте доступ до приладів робітникам ПАТ "ХАРКІВГАЗ" для перевірки належного функціонування.

20:44 14.05.2022

ВИДАЧА ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "ПАКЕТ КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ"

Увага! 13 травня 2022 року продовжуємо видачу продуктових наборів за програмою Президента «Пакет кожному громадянину»!  * Хто може отримати: * Всі мешканці громади (без вікових обмежень), хто ще НЕ ОТРИМУВАВ набір та ВПО з офіційним статусом (за наявності довідки).  *Місця видачі на 13.05.2022* 1. Пісочинськи ліцей (вул Клубна, 5) 2. Офіс старости Коротичанського старостинського округу (смт Коротич, вул Центральна, 47) 3. Пісочинський ліцей «Мобіль» (вул Технологічна 4а) тільки ВПО 4. ЗДО «Теремок» пров Шевченка, 23 5. КЗ «Пісочинська початкова школа «Надія» (вул Молодіжна,2) 6. КЗ «Пісочинський ліцей «Джерело» (вул 1-го Травня, 5)  *Час видачі: * *13 травня з 9:00 до 14:00! *  При собі обов’язково мати ПАСПОРТ, який посвідчує місце реєстрації та свідоцтво про народження дитини, якщо пакунок отримуєте на дитину! (Дитина отримує пакунок за місцем реєстрації одного з батьків) Пісочинська селищна рада НЕ ФОРМУЄ ПАКЕТИ. Ми лише їх ДОСТАВЛЯЄМО ТА ВИДАЄМО! На фото варіанти наповнення:

15:04 12.05.2022

Надаємо гуманітарну допомогу

Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу для найменших представників нашої громади. Батьки малечі мають змогу отримати дитяче харчування та памперси у приміщенні Пісочинського ліцею у будні дні з 9 до 15:00. *З собою обов'язково мати свідоцтво про народження дитини!

15:04 12.05.2022

Допомога від держави для ВПО: хто та як отримуватиме виплату з травня

З травня, згідно з Постановою Кабінету Міністрів № 457 від 16 квітня 2022 року, отримувати щомісячну допомогу від держави мають право наступні категорії осіб: - громадяни, які перемістилися з територій, де ведуться бойові дії, або тих, які знаходять в тимчасової окупації чи в оточенні (блокуванні); - громадяни, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, і які подали заявку на відшкодування, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг. Зазначимо, що допомога на проживання для цих категорій внутрішньо переміщених осіб надається у наступних розмірах: - для осіб з інвалідністю та дітей – 3 000 гривень; - для інших осіб – 2 000 гривень. Крім цього, одноразову допомогу можуть також отримати особи, які евакуюються із районів проведення бойових дій. Такі виплати проводить Укрзалізниця. А також одноразову допомогу від місцевої влади отримують особи, які проживають в деокупованих регіонах.

12:53 12.05.2022

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ!

Спеціаліст Пенсійного фонду України приймає з понеділка по п`ятницю з 9:00 до 14:00 (без перерви) в приміщенні Пісочинського ліцею «Мобіль». Телефон для довідок: 096-603-99-62

12:41 12.05.2022

ДЕНЬ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР

Вітаємо з професійним святом всіх медичних сестер! Дякуємо за нелегку працю! Бажаємо миру, міцного здоров'я й невичерпної наснаги у всіх ваших повсякденних справах! Нехай щастя, злагода та добробут будуть вірними супутниками ваших родин! Зичимо нових професійних успіхів і здійснення всіх заповітних мрій! Зі святом!

10:28 12.05.2022