Вітаємо у розділі новин Пісочинської ОТГ

ВИДАЄМО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ МЕШКАНЦЯМ ВІКОМ ВІД 50 ДО 55 РОКІВ

Увага! 22.06.2022 року буде проходити видача продовольчих наборів для ЗАРЕЄСТРОВАНИХ мешканців громади (прописка або довідка ВПО з адресою реєстрації в громаді) віком 50-55 років та 55-60 років, хто не встиг отримати сьогодні! Час видачі: 9:00-14:00 (22.06.2022 року) Місця видачі: 1. смт Пісочин, вул Клубна, 5 2. смт Пісочин, вул Молодіжна, 2 3. смт Пісочин, вул Технологічна, 4а 4. смт Пісочин, пров Шевченка, 23 5. смт Пісочин, вул 1-го Травня, 5 6. смт Коротич, офіс старости Коротичанського старостинського округу 7. смт Березівка, офіс старости Березівського старостинського округу 8. с-ще Рай-Оленівка, вул Рай-Оленівська, 8А Отримати можна особисто або через друзів, знайомих. При собі ОБОВ`ЯЗКОВО мати оригінал (або у додатку "Дія") паспорту та довідки ВПО.

19:17 21.06.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ

Видали гуманітарну допомогу мешканцям віком від 55 до 60 років. Дякуємо за підтримку Харківській ОВА та ТОВ "Глобинський переробний завод"! Шановні мешканці, слідкуйте за новинами на офіційних джерелах селищної ради - будьте в курсі подій громади!

17:37 21.06.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Сьогодні мешканці громади віком від 55 до 60 років мали змогу отримати гуманітарну допомогу (продукти харчування) на локаціях сел. Пісочин, Рай-Оленівка, Березівського та Коротичанського старостинського округів. Дякуємо за надані продукти харчування Харківській ОВА та ТОВ "Глобинський переробний завод". Ваша підтримка важлива для громади! Но фото: видача наборів у Березівці.

16:41 21.06.2022

ЖИТТЯ НАШОЇ ГРОМАДИ

З нетерпінням очікують на дітлахів заклади дошкільної освіти громади. Працівники ЗДО з любов`ю та турботою готуються зустріти своїх вихованців: приводять до ладу прилеглу територію, дбають про декоративні насадження, оновлюють фарбу на огорожах та ін. Ми обов`язково переможемо й наших дітей знову гостинно зустрінуть обіймами у садочках! Все буде Україна!

14:53 21.06.2022