Вітаємо у розділі новин Пісочинської ОТГ

ДО УВАГИ БАТЬКІВ

Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу на те, що ЗМІНЕНО ЧАС ВИДАЧІ гуманітарної допомоги для дітей віком до 18 місяців ( підгузки та дітяче харчування): - Пісочинський ліцей "Мобіль" - з 10:00 до 15:00; - Пісочинський ліцей - з 9:00 до 12:00. Дні видачі: понеділок та п`ятниця. *З собою мати свідоцтво про народження!

18:58 19.06.2022

З ДНЕМ БАТЬКА, ГРОМАДО!

Наші батьки - найкращі! Наші захисники, наша підтримка, надія та опора! Дякуємо, що ви є! Бережіть себе! Здоров'я, наснаги та витримки! Любимо, цінуємо, поважаємо вас! Зі святом!

08:59 19.06.2022

Вітаємо медичних працівників громади з професійним святом

Напередодні професійного свята - Дня медичного працівника Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав працівників медичних закладів громади. Шановні працівники медичної сфери! Вдячні вам за те, що в цей нелегкий час ви самовіддано працюєте на благо громади та заради здоров’я і добробуту мешканців! Вдячні кожному, хто залишається в громаді і щодня сумлінно виконує клятву Гіппократа! Від щирого сердця бажаємо миру кожній родині, міцного здоров’я та добробуту! Все буде Україна!

23:12 18.06.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Видаємо хлібні вироби нашим мешканцям. Дякуємо за підтримку Харківській ОВА! Ваша допомога важлива для громади! Шановні жителі, слідкуйте за новинами на офіційних джерелах селищної ради - будьте в курсі подій!

18:23 18.06.2022

Увага! Гуманітарна допомога - хлібні вироби!

Коротичанський старостинський округ - Кандибівка - 11.15. вул. Східна дитячий майданчик - 11.30 вул. П.Шутки біля магазину - 12.00 вул. 1 Травня перехрестя з вул. Вишнева - 12.20 вул. Горького дитячий майданчик Коротичанський старостинський округ - 12.40 вул Шевченко (Вершина) - 13.00 перехрестя вулиць Покровська та 105 - 13.30 пров.Армянський Смт Пісочин - 12:00 біля КЗ «Пісочинська початкова школа «Надія» - 12:30 вул Клубна, 5 - 13:00 біля супермаркету «Чудо маркет» - 13:30 - вул Гагарина, 5 - 13:50- перехрестя вул. Транспортна та Горького; - 14:10 - перехрестя вул. Садова та Пирогова - 14:15 - перехрестя вул. Харківська та Новоселівська - 14:30 - вул. Санаторна, біля центрального входу до санаторію Роща.

10:00 18.06.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ

Шановні мешканці! Нагадуємо вам адреси укриттів, які постійно функціонують на території селища Пісочин: - вул. Клубна, 5; - вул. Технологічна, 4а; - вул. Молодіжна, 2; - вул. Транспортна, 116.

17:39 17.06.2022

Працюють комунальники громади!

Працівниками відділу благоустрою селищної ради систематично проводяться роботи з очищення території від бросового сміття, догляду за декоративними клумбами та зеленими насадженнями, а також санітарна обрізка дерев з подальшим дробленням гілок, покіс трави. Дякуємо за нелегку працю, за наш комфорт та чистоту!

21:45 16.06.2022