Вітаємо у розділі новин Пісочинської ОТГ

День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом

8 і 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці пам’ятні дні є нагадуванням про світову трагедію, яка стала можливою в результаті приходу до влади і змови тоталітарних безжальних режимів – нацизму і комунізму. Цього року 8–9 травня проходитимуть в умовах повномасштабної військової агресії Росії. Наше протистояння агресії – це боротьба за свободу, за життя наших дітей і батьків, за демократію та людські цінності. Найактуальніше гасло на сьогодні - «Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!» Вічна пам'ять жертвам Другої світової війни! Слава нашим доблесним воїнам! Все буде Україна!

08:23 08.05.2022

Новини благоустрою громади

Наводимо красу! Продовжується облаштування декоративних клумб на території громади. Вже зовсім скоро яскраві квіти милуватимуть око та даруватимуть всім нам радість! Наша громада - квітуча та прекрасна!

22:40 07.05.2022

Інформує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

З початку війни Україна потерпає від бойових дій. Більшість наших мешканців, побратимів перебувають під окупацією російської агресії. Влада України постійно турбується про кожного громадянина, прикладає максимум зусиль, щоб визволити територію від російських окупантів. У разі необхідності пропонуємо звертатися до фахівців Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з кризових питань: - Щодо пошуку зниклих безвісти +380 99 792 01 26 - Олег Котенко; - Щодо військовополонених +380 66 382 03 56 - Олександр Смирнов, +380 93 059 09 46 - Роман Каракаш; - 1648 Гаряча лінія Національного інформаційного бюро +38 044 287 81 65; - Щодо пошуку і передачі тіл загиблих +38 044 355 14 74 +38 050 634 56 59 - Ігор Яременко; - Щодо повернення дітей, депортованих до Росії +38 095 143 22 45 - Степан Золотар, +38 050 562 03 13 - Наталія Ємець.

22:16 07.05.2022

ПРИВІТАННЯ МАТЕРІВ-ГЕРОЇНЬ ЗІ СВЯТОМ

6 травня, напередодні Дня матері, що відзначається в Україні у другу неділю травня, керівництво громади та працівники служби у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради привітали матерів-героїнь, які проживають в селищах Пісочин і Коротич. Зі святом, дорогі матері! Нехай у Ваших родинах пануватимуть мир, взаєморозуміння та добробут!

19:23 07.05.2022

СТАНОМ НА 07 ТРАВНЯ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА БЕЗ ЗМІН!

07 травня комендантська година розпочнеться о 21:00 та триватиме до 6 ранку 08 травня. Нагадуємо, що протягом комендантської години переміщення територією громади пішки або на автотранспортних засобах ЗАБОРОНЕНО! Бережіть себе та своїх рідних!

16:17 07.05.2022

ЩОДО ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ З ПРИВАТНОГО СЕКТОРА

До уваги мешканців приватного сектора! Вивезення твердих побутових відходів проводитиметься за існуючим графіком, що діяв до введення воєнного стану. Зміни у графіку відбулись лише у суботу та неділю, а саме: адреси, які охоплювалися в суботу будуть відпрацьовані у четвер, а недільні - у п'ятницю. Початок вивезення з понеділка по п'ятницю - з 8 ранку.

12:19 07.05.2022

Відбулось чергове засідання депутатського корпусу

06 травня відбулось чергове засідання депутатського корпусу Пісочинської селищної ради. Вдячні всім депутатам за плідну та самовіддану роботу у цей нелегкий час: роздача гуманітарної допомоги, територіальна оборона, волонтерська діяльність! Завдяки командній роботі, наша громада завжди відрізнялась активним розвитком. Впевнені, що так буде і після нашої перемоги! Все буде Україна!

07:27 07.05.2022