Вітаємо у розділі новин Пісочинської ОТГ

Працюють комунальники громади!

Працівниками відділу благоустрою селищної ради систематично проводяться роботи з очищення території від бросового сміття, догляду за декоративними клумбами та зеленими насадженнями, а також санітарна обрізка дерев з подальшим дробленням гілок, покіс трави. Дякуємо за нелегку працю, за наш комфорт та чистоту!

21:45 16.06.2022

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ ТА ДОПОМОГУ!

96 наборів видали сьогодні в громаді сім`ям з дітьми, які знаходяться на обліку служби у справах дітей та сім`ї селищної ради. Дякуємо Департаменту освіти та культури ХОДА, Всеукраїнській фундації "Захист прав дітей" за надану допомогу! Піклування про дітей – найважливіша задача та пріоритет у роботі!

20:00 16.06.2022

НАДАЄМО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ МЕШКАНЦЯМ

Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу - продукти харчування населенню громади. Сьогодні мешканці сел. Рай-Оленівка, Пісочин, Коротичанського старостинського округу мали змогу отримати хлібні вироби, які надала громаді Харківська ОВА. Дякуємо за підтримку!

17:55 16.06.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ

Асоціація міст України презентує довідник "Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах". Добірка містить описання допомоги, що надається організацією або фондом, а також лінки і контакти, за якими можна зареєструватися для отримання допомоги. ПЕРЕЛІК ОРГАНІЗАЦІЙ

15:26 16.06.2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Шановні батьки! Нагадуємо, що раз у 2 тижні ви маєте змогу отримати гуманітарну допомогу для своїх дітей ВІКОМ ДО 18 МІСЯЦІВ (ПІДГУЗКИ ТА ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ) у приміщенні: - Пісочинського ліцею (з 9:00 до 12:00); - Пісочинського ліцею "Мобіль" (з 8:00 до 16:30). Дні видачі: понеділок та п`ятниця. *З собою мати свідоцтво про народження!

13:44 16.06.2022