Вітаємо у розділі новин Пісочинської ОТГ

Відвідали ветеранів Другої світової війни

В день пам’яті та примирення Пісочинський селищний голова Олег Чернобай відвідав ветеранів Другої світової війни, які наразі мешкають в громаді. Ми памятаємо ваш подвиг, який і сьогодні надихає українських воїнів на боротьбу за незалежність держави! Перемогли тоді, переможемо й зараз!

09:31 10.05.2022

На бойовому посту. Новини благоустрою

Робітниками відділу благоустрою селищної ради систематично проводяться роботи щодо забезпечення чистоти, порядку та естетичного вигляду території нашої громади. Наш комфорт - це їх нелегка щоденна праця! Дякуємо!

09:29 10.05.2022

ЖИТТЯ НАШОЇ ГРОМАДИ

Комфорт мешканців - пріоритетний напрямок роботи селищної ради! Продовжуємо ямковий ремонт доріг громади. Одразу після нашої перемоги розпочнемо більш масштабні проєкти! Все буде Україно!

09:27 10.05.2022

Шановні мешканці громади ! Отримали чергову партію продовольчих пакетів за програмою ПРЕЗИДЕНТА «Пакет кожному громадянину» (фото варіантів наповнення нижче). 10 травня 2022 року продовжуємо видачу!  * Хто може отримати 10.05.2022: * зареєстровані мешканці громади віком від 30 років і старше (в подальшому всі мешканці в порядку черговості) та ВПО з офіційним статусом (за наявності довідки).  *Місця видачі на 10.05.2022* 1. Пісочинськи ліцей (вул Клубна, 5) 2. Пісочинський ліцей «Джерело» (вул 1-го Травня, 5) 3. Офіс старости Коротичанського старостинського округу ( вул Центральна, 47) 4. Пісочинська початкова школа «Надія» (вул Молодіжна, 2) 5. ЗДО «Теремок» (пров Шевченка, 23) 6. с-ще Рай-Оленівка (вул Рай-Оленівська,8) 7. Пісочинський ліцей «Мобіль» (вул Технологічна 4а) тільки ВПО  *Час видачі:з 9:00 до 14:00 *  При собі обов’язково мати ПАСПОРТ, який посвідчує місце реєстрації! ВАЖЛИВО! Час, категорія мешканців та локації будуть змінюватись щоразу задля вашої зручності та безпеки! ПАКЕТИ ОТРИМАЄ КОЖЕН ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ МЕШКАНЕЦЬ ГРОМАДИ  КАТЕГОРІЇ МЕШКАНЦІВ ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ЧЕРГ ТА ОПТИМІЗАЦІЇ ВИДАЧІ Пісочинська селищна рада НЕ ФОРМУЄ ПАКЕТИ. Ми лише їх ДОСТАВЛЯЄМО ТА ВИДАЄМО!

16:21 09.05.2022

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Повторний огляд для продовження інвалідності можна пройти після завершення воєнного стану. Особам, у яких строк інвалідності закінчився, у період воєнного стану дозволено продовжити дію інвалідності заочно. Повторний огляд, строк якого припав на період дії воєнного стану на території України, переноситься на строк після припинення/скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців після його припинення/скасування. Діти та дорослі з інвалідністю мають можливість отримувати, відповідно до індивідуальної програми реабілітації, без проходження повторного огляду ЛКК чи МСЕК: - соціальні виплати; - реабілітаційні послуги та допоміжні вироби (милиці, ходунки, крісла колісні), засоби інконтиненції, наприклад, памперси, катетери тощо; - освітні послуги; - відповідні пільги.

10:21 09.05.2022

ДО УВАГИ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ!

Вимушені переселенці, які отримали офіційний статус переселенця на території Пісочинської СТГ, мають змогу отримати гуманітарну допомогу у рамках Програми Президента України Володимира Зеленського "Пакет кожному громадянину". Графік видачи: з понеділка по п`ятницю, з 9:00 до 14:00 (включаючи 9 травня). Місце видачи: Пісочин, вул. Технологічна, 4а. З собою обов`язково мати довідку переселенця у паперовому вигляді або у Дії.

10:13 09.05.2022

ДЕНЬ МАТЕРІ

У другу неділю травня ми відзначаємо найзворушливіше свято - День матері. Материнство є джерелом людського життя. Мама – перше слово, що ми вимовляємо. Її любов оберігає та осяює наш життєвий шлях навіть тоді, коли її немає поруч. Сьогодні ми хочемо привітати всіх матерів зі святом! Бажаємо мирного неба! Хай ваші сім'ї береже Господь, а рідні оточують турботою та любов'ю! Здоров'я, благополуччя, удачі та лише приємних звісток! Зі святом, наші дорогі матусі!

10:26 08.05.2022

УВАГА! ВАЖЛИВО!

Шановна громадо! У зв'язку з існуючою реальною небезпекою через хаотичні ворожі обстріли жодних меморіальних заходів 8-9 травня проводитися не буде. Згідно рішення Харківської обласної воєнної адміністрації в ці дні час комендантської години на території області не зміниться: триватиме з 21:00 по 6:00 ранку. Для вашої безпеки обмежується доступ до місць вшанування загиблих під час Другої світової війни. Закликаємо вас не виходити без нагальної потреби на вулиці та не перебувати у громадських місцях. Будьте особливо уважні до сигналів повітряної тривоги! Національна поліція патрулюватиме вулиці у посиленому режимі. Бережіть себе! Все буде Україна!

08:27 08.05.2022