ГРОМАДА ОТРИМАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Висловлюємо щиру вдячність Харківській обласній раді та Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» за надану благодійну допомогу, яку сьогодні було доставлено до КНП Пісочинської селищної ради "ЦПМД №2 Харківського району". Допомогу буде спрямовано на забезпечення наявних потреб мешканців громади. Разом - незламні, разом - непереможні! Все буде Україна!

15:39 11.10.2023

УВАГА! АКТУАЛЬНА ВАКАНСІЯ!

Пісочинська селищна рада запрошує: Уповноважену особу з питань публічних закупівель з боку замовника. Офіційне працевлаштування. Резюме відправляти на електронну адресу: sr.pisochin@ukr.net

14:57 11.10.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ УСТИМЕНКА В.П., КЕРІВНИКА ВОКАЛЬНОГО АНСАМБЛЮ "ВЕЧЕРНІ ЗОРІ"

Вітаємо з днем народження Устименка Василя Петровича, музичного керівника народного вокального ансамблю "Вечірні зорі" селища Коротич! Шановний Василю Петровичу! Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим рідним мирного неба, міцного здоров’я, бадьорого настрою та щасливого довголіття, наснаги та натхнення на нові творчі звершення, родинного затишку та благополуччя. Нехай завжди панують любов і злагода у Вашій сімейній домівці, спілкування з друзями та однодумцями дарує радість, всі плани успішно втілюються в життя, доля буде прихильною та та лагідною! Зичимо Вам всіх земних благ! З днем народження!

13:53 11.10.2023

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІКРОРАЙОНУ "МОБІЛЬ"

Сьогодні, 11 жовтня, у зв`язку з аварійними ремонтними роботами на водогоні з 11:30 буде припинено водопостачання споживачів у мікрорайоні "Мобіль". Роботи проводитимуться до усунення аварії.

11:09 11.10.2023

СМАЧНА ПІЦА ДЛЯ ДІТЕЙ

Дякуємо поліцейським Ірландії, поліцейським офіцерам Пісочинської громади, благодійному фонду "М.Р.І.Я" за радісні усмішки наших дітей! Сьогодні у мікрорайоні "Надія" дітлахам було видано близько 200 дуже смачних піц. Ми цінуємо підтримку, яку отримує наша громада! Цінуємо щирих друзів громади та все добро, яке вони роблять для людей! Завдяки ним світло завжди перемагатиме темряву! Все буде Україна!

17:14 10.10.2023