ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ШИЛО Л.М., СОЦІАЛЬНОГО РОБІТНИКА ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вітаємо з днем народження Шило Людмилу Миколаївну, соціального робітника Пісочинської селищної ради! Шановна Людмило Миколаївно, від щирого серця бажаємо Вам найскорішої Перемоги, благополуччя у сімейному колі, здійснення заповітних мрій і успішного втілення всіх планів! Дякуємо Вам за турботу про підопічних, відданість громаді та нелегку працю! Нехай у Вашій родині пануватимуть любов, злагода й достаток, кожен день буде сповнений радості, успіхи у роботі надихають на нові звершення. Зичимо відмінного здоров’я, наснаги у всіх починаннях, підтримки колег і розуміння близьких! З днем народження!

08:38 17.01.2024

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДУБРОВСЬКОЇ І.І. ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Вітаємо з днем народження Дубровську Ірину Ігорівну, фахівця з соціальної роботи КУ 'Центр надання соціальних послуг Пісочинської селищної ради"! Щиро бажаємо іменинниці найскорішої Перемоги та мирного неба! Нехай благополуччя, любов і повага у сімейних відносинах сповнюють серце щастям, всі сподівання обов`язково здійснюються, а плани успішно втілюються у життя! Хай кожен ранок розпочинається з усмішки, колеги та керівництво шанують, рідні підтримують, у житті будуть лише приємні хвилювання та радісні події! Зичимо Вам, шановна Ірино Ігорівно, щедрої долі та всіх земних благ! З днем народження!

08:05 17.01.2024

Вакансії в Національній гвардії України

Шановні мешканці! Пропонуємо вашій увазі відеоролики щодо вакансій та можливості проходження служби в лавах Національної гвардії України. З інформацією можна ознайомитися за наступним посиланням: ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО АКТУАЛЬНИХ ВАКАНСІЙ У НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

16:48 16.01.2024

ПРАЦЮЮТЬ КОМУНАЛЬНИКИ ГРОМАДИ

Проводимо роботи  з очищення доріг від снігу та ожеледиці, посипання піщано-сольовою сумішшю проїжджої частини вулиць і пішохідних зон громади.

13:19 16.01.2024

ХАРКІВСЬКІЙ РТЦК ТА СП ІНФОРМУЄ

Шановні чоловіки та жінки Пісочинської громади! Якщо ви бажаєте долучитися до лав Збройних Сил України та боронити рідну країну, залишайте свої контакти (ПІБ, телефон) у приватних повідомленнях на сторінці Пісочинської селищної ради у Фейсбуці: ПОВІДОМЛЕННЯ НА ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ У ФЕЙСБУЦІ

08:01 16.01.2024