Ліквідація наслідків негоди на території Пісочинської громади

Негода нас не здолає!  Продовжуються роботи щодо ліквідації наслідків снігопаду та ожеледі на території громади. Робітники відділу житлово-комунального господарства та відділу благоустрою Пісочинської селищної ради забезпечують умови для комфортного пересування вулицями та дорогами громади. Відпочивайте безпечно, ми дбаємо про вас!

15:18 03.01.2022

Продовжуємо ліквідацію снігових заметів та ожеледі

Робітниками відділу житлово-комунального господарства та відділу благоустрою селищної ради проводиться ліквідація наслідків ожеледі, що утворюється внаслідок несприятливих погодних умов на дорогах та пішохідних зонах. Відпочивайте безпечно! Ми дбаємо про вас!

18:45 02.01.2022

Привітання з Днем народження Устінової Людмили Андріївни

Вітаємо з Днем народження Устінову Людмилу Андріївну - мешканку, яка відрізняється активної громадянської позицією! Шановна Людмило Андріївно, в цей святковий день прийміть наші вітання та побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту та достатку.  Нехай кожен день дарує Вам відчуття радості та задоволення, життєва наснага буде невичерпною, всі плани успішно втілюються у життя! Дякуємо за щиру турботу про громаду та односельців! Зичимо щедрої прихильної долі Вам і Вашій прекрасній родині! З Днем народження!

07:11 02.01.2022

Працюємо для людей!

Незважаючи на погодні умови, у новорічні святкові дні робітники відділу благоустрою селищної ради продовжують ліквідацію наслідків негоди. Для забезпечення чистоти на території громади вони працювали у новорічну ніч, а з 7 години ранку першого січня продовжили виконання своїх щоденних робочих обов'язків. Для безпеки та комфорту пересування мешканців, у місцях, де були умови для функціонування техніки, проведено очищення доріг та внутрішньоквартальних вулиць. Ліквідуються також наслідки ожеледі. Поважаємо працю цих людей - саме вони створюють нам комфортні та безпечні умови проживання, забезпечують красу та естетичний вигляд території громади! #працюємо_для_людей #ми_любимо__Пісочин

18:40 01.01.2022