Привітання з Днем народження Дубровської І.І., інспектора з соціальної роботи служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради

Вітаємо з Днем народження Дубровську Ірину Ігорівну, інспектора з соціальної роботи служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради! Шановна Ірино Ігорівно, у цей прекрасний святковий день прийміть наші щирі привітання та побажання всеохоплюючого щастя, доброго здоров`я, невичерпної енергії! Зичимо Вам здійснення всіх заповітних мрій і сподівань! Нехай доля буде завжди прихильною до Вас і Ваших близьких, всі плани втілюються в життя, кожен день дарує приємні події та радісні емоції! Бажаємо любові та злагоди у Вашій прекрасній родині, вірного ангела-охоронця, благополуччя, достатку, нових професійних успіхів на благо нашої громади! З Днем народження!

07:00 17.01.2022

Привітання з Днем народження Літвінця М.І., робітника відділу благоустрою Пісочинської селищної ради

Вітаємо з Днем народження Літвінця Михайла Івановича, робітника відділу благоустрою Пісочинської селищної ради! Шановний Михайло Івановичу! Від щирого серця бажаємо Вам доброго здоров`я та невичерпної наснаги, тепла й затишку в родині, вірних людей у оточенні! Дякуємо Вам за нелегку працю та відповідальне ставлення до робочих обов’язків! Нехай у Вашому серці завжди живе радість, а в сімейному колі пануватимуть злагода та добробут! З Днем народження!

06:52 17.01.2022

Поліцейський офіцер громади - на сторожі безпеки мешканців

16 січня о 2 годині ночі на дорозі в напрямку селища Пісочин двоє громадян, один з яких який є неповнолітнім, знаходячись у п'яному вигляді зламали дорожній знак 9.4 "рух праворуч або ліворуч" Поліцейські офіцери громади опізнали повнолітнього мешканця Пісочина, що фільмував правопорушення на мобільний телефон. Завдяки прийнятим заходам офіцери громади спільно з курсантом ХНУВС встановили обох правопорушників. Громадян притягнуто до адміністративної відповідальності, матеріали направлено до суду.

21:05 16.01.2022

Увага! АТ "Харківобленерго" інформує

Увага! За інформацією АТ «Харківобленерго» 17 січня з 10:00 до 16:00 буде припинено електропостачання за наступними адресами: селище Пісочин, мікрорайон «Мобіль», в-д Набережний, 10; вул. Квартальна №№ 6, 4 та 4а, 8/8.

08:31 16.01.2022

Привітання з Днем народження Олійник Олександру Володимирівну, соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради

Вітаємо з Днем народження Олійник Олександру Володимирівну, соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради! Шановна Олександро Володимирівно! Щиро бажаємо Вам доброго здоров`я, сімейного благополуччя, успішної реалізації всіх планів! Дякуємо за Вашу нелегку працю, відповідальне ставлення до професійних обов`язків, небайдужість і турботу про своїх підопічних! Нехай доля буде завжди прихильною до Вас! Зичимо злагоди та добробуту в сімейному колі, наснаги на нові досягнення, радості та приємних подій щодня! З Днем народження!

06:27 16.01.2022

Новорічне свято для дітлахів і дорослих. Вулиця Покровська, Пісочин

15 січня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, депутати селищної ради Юрій Моргачов і Андрій Чернобай привітали з новорічними святами маленьких і дорослих мешканців вулиці Покровської у селищі Пісочин. Яскраві запальні виступи юних вихованців Пісочинського палацу культури та мистецтв, душевна атмосфера свята, солодкі подарунки для малечі подарували всім присутнім радісні незабутні враження та гарній настрій! Зі святами, громадо! ФОТОАЛЬБОМ СВЯТА

18:08 15.01.2022

В умовах негоди. Новини благоустрою громади

З 6 години ранку розпочали свій день комунальні служби громади. Не знижуючи темпи роботи працівники   ліквідують наслідки негоди. Очищення території селищної ради від снігу, посипання піском доріг, вулиць та пішохідних зон - наразі це їх найважливіші завдання. Але, свої інші робочі обов'язки вони також виконують своєчасно та якісно! Дякуємо за вашу нелегку працю, дякуємо за наш комфорт!

17:21 15.01.2022