Привітання з Днем народження Калашника А. В., водія автотранспортних засобів Пісочинської селищної ради

Вітаємо з Днем народження Калашника Анатолія Володимировича, водія автотранспортних засобів Пісочинської селищної ради (Коротичанський старостинський округ)! Шановний Анатолію Володимировичу! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання доброго здоров`я, родинного благополуччя, невичерпного оптимізму, успіху у всіх починаннях! Нехай доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших близьких! Ваш професіоналізм, відповідальність і надійність – взірець для наслідування! Зичимо Вам підтримки люблячих людей, натхнення на підкорення нових життєвих вершин, здійснення заповітних мрій і сподівань. Хай злагода та добробут у сімейному колі дарують відчуття щастя. З Днем народження!

06:55 18.06.2021

Встановлено додаткові камери відеоспостереження

На замовлення Пісочинської селищної ради для збереження майна громади встановлено додаткові камери відеоспостереження біля дитячого майданчика на вулиці Квартальній, 5/9 у мікрорайоні "Мобіль".

22:58 17.06.2021

Увага! Інформує АТ "Харківобленерго"!

Увага! За інформацією АТ «Харківобленерго» 18 червня (п`ятниця) з 9:00 до 17:00 буде припинено електропостачання за наступними адресами: - вулиця Піщана, Весела; провулок Кар`єрний;  в`їзд Веселий.

10:43 17.06.2021

Оновлення державних прапорів України вздовж вулиці Полтавське шосе

16 червня робітниками відділу житлово-комунального господарства Пісочинської селищної ради проведено оновлення державних прапорів України вздовж вулиці Полтавське шосе та по провулку Шевченка (біля Пісочинського ЗДО (ясла-садок) №3 "Теремок".

09:09 17.06.2021

Привітання з Днем народження Воронька Є.Є., Почесного громадянина селища Коротич

Вітаємо з Днем народження Воронька Євгена Євгеновича, Почесного громадянина Коротича! Шановний Євгене Євгеновичу! Від щирого серця зичимо Вам невичерпного оптимізму та наснаги у всіх починаннях! Нехай міцне здоров`я і підтримка однодумців сприятиме втіленню всіх планів, а сімейний затишок сповнює серце радістю. Щастя, родинного благополуччя, успіхів у всіх сферах Вашого життя. Зі святом!

06:12 17.06.2021

Розпочато профілактичні роботи з підготовки до нового опалювального сезону

З 11 червня робітниками КП «Пісочинкомунсервіс» у селищі Пісочин по вул. Молодіжна, №№ 1 та 1А розпочато профілактичні роботи з підготовки до нового опалювального сезону мережі опалення багатоквартирних будинків.

10:11 16.06.2021

Ліквідовано прорив трубопроводу у сел. Березівка

15 червня робітниками КП «Пісочинкомунсервіс» ліквідовано прорив трубопроводу у сел. Березівка на вулиці Гагаріна. Для належного функціонування мережі проведена заміна ділянки трубопроводу.

10:09 16.06.2021