Новини благоустрою. Коротичанський старостинський округ

Не припиняються роботи з благоустрою в Коротичанському старостинському окрузі. За останній період проведено вивезення ТПВ з території с. Стара Московка. Систематично проводиться очищення від сміття округу. Здійснено дроблення гілок дерев на вулицях Маяковського, Миру, Каштановій, Східній та ін. Вивезені рослинні рештки згідно заявок мешканців. Продовжується облаштування мережі вуличного освітлення. Виконуючи звернення місцевих жителів проведена заміна непрацюючих ламп та поточний ремонт світильників. Додатково встановлено світильники на вулиці Маяковського та по в-ду Маяковського. Добробут мешканців - це добробут громади!

19:42 24.04.2021

На замовлення Пісочинської селищної ради проводиться ремонт непрацюючого світлофорного об'єкта на перехресті вулиць Полтавське шосе та Шевченка (біля супермаркету АТБ). Шановні учасники дорожнього руху, будьте пильними!

12:45 24.04.2021

Привітання з Днем народження Малишевої О. В., заступника голови Харківської районної державної адміністрації

Вітаємо  з Днем народження Малишеву Оксану Василівну, заступника голови Харківської районної державної адміністрації! Шановна Оксано Василівно! У цей святковий день прийміть наші щирі привітання та побажання невичерпної енергії, міцного здоров’я та наснаги у всіх Ваших починаннях! Хай у Вашій прекрасній родині  пануватимуть  мир і злагода, у серці живе щастя, доля  буде завжди прихильною до Вас, даруючи незрадливу удачу, вірних друзів  і надійних однодумців. Зичимо Вам нових професійних звершень на благо нашої рідної Харківщини!  Нехай мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і гордість за нові успіхи! З Днем народження!

06:00 24.04.2021

Ремонт пошкодженого в наслідок негоди трансформатору по провулку Шевченка у сел. Пісочин

На замовлення Пісочинської селищної ради проведено ремонт пошкодженого в наслідок негоди трансформатору по провулку Шевченка у селищі Пісочин. Електропостачання відновлено!

22:52 23.04.2021

Фарбуванням бордюрів

Безпека дорожнього руху та естетичний вигляд! Робітниками К.П. Пісочинське ВУЖКГ проведено фарбуванням бордюрів за адресами: провулок Квартальний, 17 та в'їзд Набережний, 13.

21:49 23.04.2021