Вітаємо у розділі новин Пісочинської ОТГ

Дата: від до Скинути

Привітання з Днем народження Безпалої О. В., головного спеціаліста бюджетно-фінансового відділу Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Безпалу Ольгу  Вікторівну, головного спеціаліста бюджетно-фінансового відділу Пісочинської селищної ради! Ольга Вікторівна - професіонал своєї справи. Вона - порядна, щира та мудра людина, яку поважають оточуючі та цінують колеги. Шановна Ольго Вікторівно! Від щирого серця бажаємо Вам щасливого, насиченого радісними подіями та яскравими емоціями життя! Нехай міцне здоров`я дарує наснагу на нові професійні звершення, а підтримка колег і друзів забезпечую успішне втілення всіх планів і задумів! Любові, злагоди та добробуту у родині! З Днем народження!

08:41 13.05.2019

Привітання з Днем матері.

Сьогодні ми відзначаємо особливе свято, наповнене любов’ю  та щирою вдячністю — День матері!      Мамо! Скільки доброти та турботи, скільки кохання у цьому слові! Усе найкраще у світі — мамо! Вона готова забрати твій біль, захистити від будь-якої небезпеки. Все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє та буде любити незважаючи на обставини.      Низький уклін всім матерям! Ми безмежно вдячні Вам за терпіння, турботу та самовідданість! Бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття, щастя, мирного неба та нескінченної любові Ваших дітей! Зі святом!

07:35 12.05.2019

Новини благоустрою. Плановий покіс трав'яного устілу на території громади.

Систематично проводиться покіс трав'яного устілу на території громади. Покіс  є важливим елементом підтримки порядку: він допомагає зменшити кількість бур'янів та сприяє забезпеченню естетичного вигляду території. 10 травня на замовлення Пісочинської селищної ради працівниками підрядної організації проведено відповідні роботи по вулицях Дагаєва, 5, Технологічна, 4 та Кушнарьова, 2.     Дбаємо про безпеку та комфорт мешканців громади!

19:58 11.05.2019

Забезпечуємо належний екологічний стан, чистоту та комфортність проживання мешканцям громади!

На замовлення Пісочинської селищної ради представниками комунальних підприємств проводяться роботи по очищенню від сміття та ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території мікрорайону "Мобіль".

13:08 11.05.2019

Привітання з Днем народження Андрєєвої Н. В, головного спеціаліста служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Андрєєву Надію Владиславівну, головного спеціаліста служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради! Професіонал високого рівня, відповідальна, врівноважена та доброзичлива Надія Владиславівна – надзвичайно порядна та щира людина. Шановна Надіє Владиславівно! Прийміть наші щирі побажання щастя та любові, успіхів та гармонії у житті! Нехай здоров`я завжди буде гарним, настрій – радісним, дні – сонячними! Бажаємо злагоди та добробуту у родині, нових професійних досягнень та постійної підтримки колег. З Днем народження!

08:00 11.05.2019

Роботи по очищенню території громади від сміття.

На замовлення Пісочинської селищної ради систематично проводяться роботи по очищенню від сміття території громади. Так, 10 травня відповідні роботи проводились у сел. Рай-Оленівка. Дбаємо про належний екологічний стан та комфорт мешканців!

15:51 10.05.2019