ДО УВАГИ ВПО!

Кожен внутрішньо переміщений мешканець громади 2022 року ( за наявності офіційної довідки), який ще не отримав гуманітарну допомогу - продовольчий набір від громади, може звернутися до Пісочинського ЗДО N3 «Теремок» (пров. Шевченка, 23) у будні дні з 9:00 до 14:00.

21:15 23.05.2022

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА БЕЗ ЗМІН!

23 травня розпочнеться о 21:00 та триватиме до 6 ранку 24 травня. Нагадуємо, що протягом комендантської години переміщення територією громади пішки або на автотранспортних засобах ЗАБОРОНЕНО! Бережіть себе та своїх рідних!

15:23 23.05.2022

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ПОКАРАННЯ ТИХ, ХТО ВИСТУПАЄ ЗА АГРЕСІЮ РФ

Підтримуєш війну проти України – конфіскують майно: Зеленський підписав закон про покарання тих, хто виступає за агресію рф Що це означає? Підписаний закон встановлює (https://president.gov.ua/.../prezident-pidpisav-zakon...) новий вид санкцій для громадян, що підтримують збройну агресію росії: • Стягнення на користь держави активів, що належать фізичній або юридичній особі. • А також стягнення активів, якими особа може розпоряджатися прямо чи опосередковано. Документ чітко визначає критерії, за якими людину можуть віднести до кола тих, на кого поширюється дія санкцій.  Визначено, що відповідальним за пошук активів і звернення до суду буде Міністерство юстиції України.  Розглядом справ та винесенням вердиктів займатиметься Вищий антикорупційний суд.

11:43 23.05.2022

Комунальні підприємства селищної ради отримали гуманітарну допомогу

Завдяки програмі «U-LEAD з Європою» та німецького фонду GIZ комунальні підприємства селищної ради отримали набір «Repair» (Генератор, Відрізна машина, Круги відрізні, Ланцюгова пила,Ріжучі ланцюги), які стануть у нагоді у щоденній роботі. Вдячні за допомогу та увагу до нашої громади! Цінуємо підтримку у цей важкий для країни час! Все буде Україна!

10:32 23.05.2022

Воєнний стан в Україні подовжено з 25 травня на 90 діб

Верховна Рада України затвердила відповідний акт про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» (реєстр. № 7389). Мета — сприяти вжиттю адекватних заходів, спрямованих на відбиття збройної агресії російської федерації проти України. Зокрема, ухваленим документом строк дії воєнного стану в Україні продовжується з 05 години 30 хвилин 25 травня 2022 року строком на 90 діб. Закон набуде чинності з дня його опублікування. Текст документа за посиланням: https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39638

17:56 22.05.2022