ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

Шановні мешканці - отримувачі соціальних виплат у ОЩАДБАНКУ! Пісочинською селищною радою буде організовано підвезення груп мешканців у м. Валки для отримання у відділенні банку пенсій, виплат на дитину, субсидій, тощо. Телефон для запису: 067-742-74-78.

09:22 05.05.2022

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА БЕЗ ЗМІН

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА розпочнеться 4 травня розпочнеться о 21:00 та триватиме до 6 ранку 5 травня. Нагадуємо, що протягом комендантської години переміщення територією громади пішки або на автотранспортних засобах ЗАБОРОНЕНО! Бережіть себе та своїх рідних!

15:26 04.05.2022

До уваги роботодавців!

Інструкція з отримання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО. Дізнатися більше за посиланням: https://kharkivoda.gov.ua/news/115553

15:21 04.05.2022

Збільшено розміри тимчасової державної допомоги для дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів

Урядом збільшено розміри тимчасової державної допомоги для дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання не відоме. Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що на виконання Закону України від 26.01.2022 р № 2008-IX «Про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім’ї та родичів, та запровадження мінімального розміру тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів», Урядом внесено зміни до Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 189. Рішенням Уряду визначено, що тимчасова державна допомога призначатиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, у якій виховується дитина, в розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Максимальний розмір тимчасової допомоги для дітей віком до 6 років становитиме 2100 грн., для дітей віком від 6 до 18 років – 2618 грн. Також буде проведено з 1 січня 2022 року перерахунок розміру тимчасової державної допомоги, виплату якої було проведено у січні – травні 2022 року, із урахуванням виплачених сум цієї допомоги.

11:54 04.05.2022

Продовжуємо роботи  з благоустрою громади

Продовжуємо роботи з благоустрою громади

Проводяться ремонти дорожнього покриття, облаштовуються декоративні клумби для подальшої висадки квітів, прибирається та вивозиться сміття. Робимо все для того, що наша громада була охайною, квітучою та комфортною для життя! Долучайтеся до благоустройства прилеглих територій! Дбаємо про громаду разом!

21:33 03.05.2022

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА

Комендантська година 2 травня розпочнеться о 21:00 та  триватиме до 6 ранку 3 травня. Нагадуємо, що протягом комендантської години переміщення територією громади пішки або на автотранспортних засобах ЗАБОРОНЕНО! Бережіть себе та своїх рідних!

16:09 03.05.2022

ЩОДО ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ

4 травня з 9:00 до 14:00 комунальниками громади буде проведено вивезення сміття за наступними адресами: - вул. Шевченка, вул. Слобідьска, вул. Поштова, вул. Рижовська, вул. Гоголя, вул. Клубна, вул. Партизанська (з 8 по 27 номер), вул. 1-го Травня.

13:05 03.05.2022

ПАКЕТ КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ

Сьогодні видали 2000 продовольчих наборів за програмою Президента «Пакет кожному громадянину». Про дату та місце наступних видач буде повідомлено додатково! Наразі всі набори роздано!

11:48 03.05.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ

У середу та п'ятницю (4 та 6 травня) спеціаліст Пенсійного фонду буде здійснювати прийом жителів з 9:00 до 12:00 у приміщенні Пісочинського ліцею "Мобіль".

11:06 03.05.2022