КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА БЕЗ ЗМІН!

Комендантська година розпочнеться сьогодні, 17 квітня, о 20:00 та триватиме  до 6 ранку 18 квітня.  Протягом комендантської години пересуватися територією громади пішки або на автівках заборонено! Не ризикуйте - воно того не варто! Бережіть себе та своїх рідних! ***У випадку зміни інформація буде опублікована на офіційних джерелах селищної ради!

14:23 17.04.2022

День пожежної охорони

Вітаємо працівників та ветеранів пожежної охорони з професійним святом! Низький уклін та велика подяка за вашу працю, яка завжди на межі ризику! Приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені будинки - це результат вашого професіоналізму та самовідданості. Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, сімейного затишку. Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки! Зі святом!

10:27 17.04.2022

Вербна неділя

Вітаємо з Вербною неділею! Нехай аромат весни, що навіюють перші паростки верби, стане символом нового життя та шляху, що веде до миру, щастя й добробуту. Зберігайте і захищайте одне одного від прикрощів і біди! Божої благодаті та любові в серці! Зі святом!

07:29 17.04.2022

ЖИТТЯ НАШОЇ ГРОМАДИ

26 шлюбів та 22 народження дитини зареєстровано виконавчим комітетом Пісочинської селищної ради за останній тиждень. Життя продовжується! Вітаємо молодят! Нехай ваше життя буде мирним і щасливим! Бажаємо діткам і батькам здоров'я та благополуччя, й нехай доля ваша буде щедрою на любовь і удачу!

17:53 15.04.2022