ДО УВАГИ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ!

Вимушені переселенці, які отримали офіційний статус переселенця на території Пісочинської СТГ, мають змогу отримати гуманітарну допомогу у рамках Програми Президента України Володимира Зеленського "Пакет кожному громадянину". Графік видачи: з понеділка по п`ятницю, з 9:00 до 14:00 (включаючи 9 травня). Місце видачи: Пісочин, вул. Технологічна, 4а. З собою обов`язково мати довідку переселенця у паперовому вигляді або у Дії.

10:13 09.05.2022

ДЕНЬ МАТЕРІ

У другу неділю травня ми відзначаємо найзворушливіше свято - День матері. Материнство є джерелом людського життя. Мама – перше слово, що ми вимовляємо. Її любов оберігає та осяює наш життєвий шлях навіть тоді, коли її немає поруч. Сьогодні ми хочемо привітати всіх матерів зі святом! Бажаємо мирного неба! Хай ваші сім'ї береже Господь, а рідні оточують турботою та любов'ю! Здоров'я, благополуччя, удачі та лише приємних звісток! Зі святом, наші дорогі матусі!

10:26 08.05.2022

УВАГА! ВАЖЛИВО!

Шановна громадо! У зв'язку з існуючою реальною небезпекою через хаотичні ворожі обстріли жодних меморіальних заходів 8-9 травня проводитися не буде. Згідно рішення Харківської обласної воєнної адміністрації в ці дні час комендантської години на території області не зміниться: триватиме з 21:00 по 6:00 ранку. Для вашої безпеки обмежується доступ до місць вшанування загиблих під час Другої світової війни. Закликаємо вас не виходити без нагальної потреби на вулиці та не перебувати у громадських місцях. Будьте особливо уважні до сигналів повітряної тривоги! Національна поліція патрулюватиме вулиці у посиленому режимі. Бережіть себе! Все буде Україна!

08:27 08.05.2022

День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом

8 і 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці пам’ятні дні є нагадуванням про світову трагедію, яка стала можливою в результаті приходу до влади і змови тоталітарних безжальних режимів – нацизму і комунізму. Цього року 8–9 травня проходитимуть в умовах повномасштабної військової агресії Росії. Наше протистояння агресії – це боротьба за свободу, за життя наших дітей і батьків, за демократію та людські цінності. Найактуальніше гасло на сьогодні - «Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!» Вічна пам'ять жертвам Другої світової війни! Слава нашим доблесним воїнам! Все буде Україна!

08:23 08.05.2022

Новини благоустрою громади

Наводимо красу! Продовжується облаштування декоративних клумб на території громади. Вже зовсім скоро яскраві квіти милуватимуть око та даруватимуть всім нам радість! Наша громада - квітуча та прекрасна!

22:40 07.05.2022

Інформує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

З початку війни Україна потерпає від бойових дій. Більшість наших мешканців, побратимів перебувають під окупацією російської агресії. Влада України постійно турбується про кожного громадянина, прикладає максимум зусиль, щоб визволити територію від російських окупантів. У разі необхідності пропонуємо звертатися до фахівців Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з кризових питань: - Щодо пошуку зниклих безвісти +380 99 792 01 26 - Олег Котенко; - Щодо військовополонених +380 66 382 03 56 - Олександр Смирнов, +380 93 059 09 46 - Роман Каракаш; - 1648 Гаряча лінія Національного інформаційного бюро +38 044 287 81 65; - Щодо пошуку і передачі тіл загиблих +38 044 355 14 74 +38 050 634 56 59 - Ігор Яременко; - Щодо повернення дітей, депортованих до Росії +38 095 143 22 45 - Степан Золотар, +38 050 562 03 13 - Наталія Ємець.

22:16 07.05.2022

ПРИВІТАННЯ МАТЕРІВ-ГЕРОЇНЬ ЗІ СВЯТОМ

6 травня, напередодні Дня матері, що відзначається в Україні у другу неділю травня, керівництво громади та працівники служби у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради привітали матерів-героїнь, які проживають в селищах Пісочин і Коротич. Зі святом, дорогі матері! Нехай у Ваших родинах пануватимуть мир, взаєморозуміння та добробут!

19:23 07.05.2022