Будні робітників відділу соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради.

Відповідальні, чуйні, доброзичливі. Саме так розповідають про представників відділення їх підопічні. Різноманітна допомога, яка надається літнім людям, забезпечує більш комфортні умови проживання незахищеним верствам населення громади. На фото: соціальний робітник Смірнова Людмила супроводжує підопічного Басанець В`ячеслава Івановича до медичного закладу КНП «ЦПМД №2» для отримання консультації. #ДякуємоСоцпрацівникам

17:18 02.07.2020

Новини благоустрою громади. Заключення договорів на вивезення ТПВ

У Пісочинській громаді продовжується процес заключення договорів на вивезення ТПВ Саме сьогодні, 02 липня, у Коротичанському окрузі було заключено 1000-й договір з мешканцем Коротича! Представники Пісочинської селищної ради із задоволенням привітали жінку. Також вони подякували мешканцям за активну громадянську позицію й щиру любов до громади, турботу про її добробут і стан навколишнього середовища.

13:34 02.07.2020

Поліцейський офіцер громади. Звіт

Поліцейськими офіцерами громади у приміщенні  Пісочинської селищної ради було проведено звіт перед громадою за 6 місяців несення служби.

13:07 02.07.2020

Продовжуються роботи з облаштування мережі вуличного освітлення громади.

02 липня на замовлення Пісочинської селищної ради по вулиці Транспортній проводиться заміна старих світильників на нові енергозберігаючі. Також встановлено додатковий ліхтар. Підвищуємо якість освітлення території громади!

11:35 02.07.2020

Забезпечуємо належний санітарний стан  території громади

Робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" систематично здійснюється вивезення негабаритного сміття з майданчиків для збору ТПВ.  Так, 01 липня відповідні роботи проведено за адресами: вул. Квартальна, №№ 4, 3, 5/9 та 17; Технологічна, 4;  в`їзд Набережний, №№ 4 та 11, вулиця Транспортна (біля залізничної станції Рижов).

21:42 01.07.2020