Облаштування мережі вуличного освітлення громади

Враховуючи побажання місцевих мешканців, за ініціативи депутата Олександра Кожемяка у Новому Коротичі по вул. Громадській, Спортивній, Клубній розпочато роботи з улаштування нової лінії освітлення. Встановлюются додаткові опори та світильники, прокладається провід по вул. Клубній.  Безпека та комфорт мешканців - пріоритет нашої роботи!

14:23 20.06.2020

Новини благоустрою громади.

Для підвищення рівня безпеки дорожнього руху та забезпечення належного естетичного вигляду робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" проведено фарбування бордюрів по вулиці Транспортній к селищі Пісочин.

08:26 20.06.2020

Привітання з днем Медичного працівника.

На передодні професійного свята Пісочинський селищний голова  Олег Чернобай разом з Головою ХРДА Артуром Товмасяном привітали медичних працівників громади з Днем медичного працівника і передали трудовому колективу подарунки необхідні для підвищення якості надання медичних послуг та солодощі для всіх медичних працівників.

16:45 19.06.2020

Будні робітників відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради.

Щоденно представники відділення надають різноманітну допомогу своїм підопічним, адже люді похилого віку найбільш потребують нашої уваги та турботи. На фото – соціальний робітник селища Березівка Ольга Коврига навчає свою підопічну Латиш Любов Кузьмівну практичним навичкам самостійного користування технічними засобами для пересування.

16:03 19.06.2020

Облаштування мережі вуличного освітлення громади.

19 червня на замовлення Пісочинської селищної ради проводиться заміна непрацюючих ламп у селищі Пісочин (Гуки). Систематично здійснюється реконструкція вуличного освітлення у селищі Березівка, зокрема заміна старих світильників на нові енергозберігаючі.

15:04 19.06.2020

Спільна праця заради процвітання громади.

Вдячні представникам закладів освіти та культури громади за допомогу у підготовці Комунального закладу "Пісочинська початкова школа "Надія". Спільна плідна праця, радісний настрій, чудова компанія - прекрасна нова школа вражає своєю красою! #Великебудівництво

15:00 19.06.2020

Дбаємо про незахищені верстви населення громади.

19 червня 129 мешканців селища Пісочин отримали матеріальну допомогу від селищної ради. Лікування захворювань, особи з інвалідністю, малозабезпечені, сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини, учасники АТО - турботі про наших мешканців завжди приділяємо особливу увагу!

14:57 19.06.2020

Новини благоустрою громади.

За клопотанням депутата Пісочинської селищної ради Щербань Н.Г. для безпечного пересування пішоходів, проводиться асфальтування тротуарної доріжки  від Пісочинського ліцею "Мобіль" до села Надточії.

14:51 19.06.2020