Вітаємо з професійним святом - Днем дільничного офіцера поліції!

Вітаємо з професійним святом дільничних офіцерів! Зичимо міцного здоров'я, добробуту, родинного затишку та нових професійних успіхів! Вдячні за нелегку службу та відповідальність! Відео привітання

21:50 18.06.2020

Новини благоустрою громади.

Для забезпечення належного санітарного стану території громади робітниками КП "Пісочинської ВУЖКГ" систематично та ретельно проводиться прибирання та вивезення негабарітного сміття. 18 червня роботи виконано на майданчиках для збору ТПВ по вулиці Транспортній (біля залізничної станції Рижов) та по вул. Технологічній, 4а.

18:41 18.06.2020

Новини відділення соціальної допомоги

Ретельно та відповідально, з турботою про добробут мешканців - саме так виконують свої професійні обов’язки робітники відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради 18 червня фахівець відділення Людмила Міщенко надала допомогу літньому підопічному - Савченку Василю Никифоровичу, а саме: виконала йому не модельну стрижку.

15:32 18.06.2020

Заміна старих світильників на нові енергозберігаючі.

18 червня для підвищення рівня безпеки та комфорту проживання мешканців по вул. Некрасова та в'їзду Набережному, 7 у мікрорайоні Мобіль проводиться заміна старих світильників на нові енергозберігаючі. Роботи виконуються на замовлення Пісочинської селищної ради.

14:43 18.06.2020

Підтримка соціально-незахищених верств населення.

Пісочинська селищна рада постійно здійснює підтримку соціально-незахищених верств населення громади, особливо під час дії карантину. Так, за ініціативою селищного голови Олега Чернобая, за підтримки депутатського корпусу, за рахунок коштів місцевого бюджету було придбано продукти харчування першої необхідності (крупи, макарони, тушонка, цукор, сіль, олія, згущене молоко та таке інше) з яких сформовано 1000 продуктових наборів.

09:16 18.06.2020

Оновлення дорожньої розмітки

Продовжується оновлення дорожньої розмітки "Пішохідний перехід" у мікрорайоні Мобіль. Підвищуємо рівень безпеки дорожнього руху - дбаємо про безпеку мешканців громади!

07:43 18.06.2020