Засідання сесії Пісочинської селищної ради.

17 червня в приміщені Пісочинської селищної ради відбулось засідання чергової XXXV сесії VII скликання депутатів Пісочинської селищної ради. Перед початком засідання, Пісочинський селищний голова поздоровив депутатів з минулими днями народження.

16:45 17.06.2020

Покіс трави на території громади

Для забезпечення належного санітарного стану робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" на замовлення селищної ради, враховуючи звернення місцевих мешканців, проведено покіс трав'яного устілу біля багатоквартирного будинку по вул.Кушнарьова, 1

13:42 17.06.2020

Посилена дезінфекція на території громади.

Для нерозповсюдження вірусних інфекцій на території громади робітникам КП " Пісочинське ВУЖКГ" згідно графіка проведено дезінфекцію місць загального користування в багатоквартирних будинках, зокрема прилеглої території, по вулицям: Квартальна, 4 у мікрорайоні Мобіль; вул. Надії, 16, 16 г, д, е; Гагаріна, 5 та 7 у мікрорайоні Надія.

13:33 17.06.2020

Будні відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради.

Щоденно робітники відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради створюють найбільш комфортні умови проживання своїм підопічним. На фото: соціальний робітник Ірина Хомут здійснює вологе прибирання в будинку своїх підопічних - літньої пари Подлозних Лідії Сергіївні та Бориса Михайловича.

13:30 17.06.2020