З турботою про безпеку мешканців.

Для нерозповсюдження вірусних інфекцій на території громади 22 червня згідно графіка робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" проведена дезінфекція місць загального користування в будинках за адресами: вул. Надії, №№ 16, 16 г, д, е.

11:01 22.06.2020

Новини відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним людям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради

Увагою та піклуванням оточені підопічні відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним людям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради. На фото: соціальний робітник Ірина Хомут надає допомогу своїх підопічний, Подлозній Любові Дмитрівні у закупівлі та доставці ліків.

10:17 22.06.2020

Належний санітарний стан і естетичний вигляд громади – як результат ретельної праці та відповідальності!

Щоденно робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради виконують очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія. Згідно з графіком відповідні роботи здійснюються по вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії. За останній період робітниками відділу також проведений покіс трав’яного устілу на території селища Пісочин, зокрема: у мікрорайоні Мобіль; по вулицям Некрасова, Шкільна; на прилеглих територіях Палацу культури та мистецтв, Пісочинської ЗОШ та початкової школі «Надія». Щоденно для нерозповсюдження вірусних інфекцій проводиться дезінфекція салону соціального безкоштовного автобуса. Виконана підбортовка вулиць: Некрасова, Полтавське шосе, Шевченка. Для забезпечення належного естетичного вигляду території громади ліквідовано написи вандалів. На виконання звернення місцевих мешканців та за ініціативи депутата Хоменко О.П. по вулиці Будівельників встановлено додаткову сміттєву урну «Париж». Шановні мешканці! Добробут громади – наша спільна справа. Поважайте працю інших, цінуйте красу нашого неповторного краю! #милюбимоПісочинськугромаду #працюємодлялюдей

22:11 21.06.2020

Облаштування мережі вуличного освітлення. Селище Коротич.

Виконуючи звернення місцевих мешканців, за ініціативи депутата селищної ради Образцової Людмили Михайлівни виконано облаштування нової лінії вуличного освітлення в селищі Коротич (Кандибівка). 20 - 21 червня проведено тестування мережі. Сподіваємося, результат виконаних робот сприятиме підвищенню рівня безпеки, адже добробут населення – наш пріоритет у роботі!

15:09 21.06.2020

14 Чемпіонат з нард серед ветеранських організацій

20 червня 2020 року у селищі Пісочин пройшов традиційний, 14 чемпіонат з нард серед ветеранський організацій. На змагання до селища  Пісочин приїхали команди не тільки з Харківської області, а і команди з інших регіонів держави. Учасників змагань привітали Голова ХРДА Артур Товмасян, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай та Голова спілки ветеранів Афганістану Олег Новіков. Цього року вперше, участь у змаганнях приймала команда поліцейських офіцерів громади, всі представники якої отримали подяки та цінні призи від Пісочинської селищної ради з нагоди професійного свята – Дня дільничного інспектора.

17:26 20.06.2020