Новини благоустрою. Вивезення негабаритного сміття.

23 червня робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" проведено прибирання та вивезення негабаритного сміття з території селища Пісочин, зокрема: по вулиці Некрасова, Надії, г, д, е, Транспортній, Технологічній, 4, Гагаріна; біля соснового бору у мікрорайоні Мобіль та на території розворотнього кола у мікрорайоні Надія. Дбаємо про належний санітарний стан та естетичний вигляд громади!

10:34 24.06.2020

До уваги ФОП

Відділ соціального захисту Пісочинської селищної ради нагадує, що з 01.05.2020 р. діє Порядок виплати допомоги на дітей (віком до 10-ти років) фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого ПКМУ від 22.04.2020 р. № 329.

18:24 23.06.2020

Облаштування декоративних клумб.

23 червня на замовлення селищної ради проводиться облаштування декоративних клумб за адресою: в`їзд Набережний, 7. Вже зовсім скоро квіти вражатимуть нас різноманіттям барв і ароматів!

16:09 23.06.2020

Новини благоустрою. Коротичанський старостинський округ

23 червня робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради проведений покіс трав`яного устілу та прибирання території від сміття у Коротичанському старостинському окрузі, по вулиці Маяковського (парк і дитячий майданчик) та вулиці Покровській (вздовж храму).

16:05 23.06.2020

Новини відділення соціальної допомоги Пісочинської селищної ради.

Дбаємо про незахищені верстви населення: щоденна праця робітників відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради. На фото: фахівець відділення Безюмкіна Вікторія допомагає підопічному Савченку Василю Никифоровичу в отриманні медичної допомоги під час візиту до сімейного лікаря Сердюченко Ольги Володимирівни (КНП Харківської районної ради «Центр первинної медичної допомоги №2»). #ДякуємоСоцпрацівникам

15:01 23.06.2020