Увага! Важлива інформація!

Шановні мешканці Пісочинської громади! Ми дуже вдячні Вам за відповідальне ставлення до умов карантину у Великодні свята. Закликаємо Вас також відповідально поставитись до застережень щодо існуючої загрози інфікування коронавірусною інфекцією (COVID-19) та утриматись від відвідування кладовищ у помінальні дні. Пам'ятайте, саме від Вас залежить благополуччя Ваших сімей, життя та здоров’я найближчих!

15:18 22.04.2020

Дбаємо про належний технічний та естетичний стан дитячих майданчиків!

На замовлення Пісочинської селищної ради приведено до належного технічного та естетичного стану дитячий майданчик по провулку Курортному. Відразу ж після закінчення карантину дітлахи будуть із задоволенням проводити свій час на свіжому повітрі, граючись на зручному та безпечному майданчику!

15:16 22.04.2020

Облаштування мережі вуличного освітлення на території Пісочинської громади.

22 квітня на замовлення селищної ради встановлюються нові енергозберігаючі світильники по вулиці Шевченка у селищі Березівка. 16 сучасних світильників сприятимуть безпеці та забезпечать комфортні умови проживання місцевих мешканців!

11:20 22.04.2020

Підтверджено 7 нових випадків захворювання на COVID-19 у Харківській області

За останню добу в області лабораторно підтверджено 7 нових випадків захворювання на COVID-19 (у жителів Харкова та Зміївського району), а також зареєстровано 13 випадків підозр (також у жителів Харкова та Зміївського району). З підтвердженим COVID-19 госпіталізовано 46 осіб, 29 перебуває на самоізоляції. З підозрами на COVID-19 госпіталізовано 82 особи, 17 – на самоізоляції. На щастя, вилікувалося ще 4 особи. За добу від COVID-19 ніхто не помер. Також за наданою мені інформацією, серед осіб, хворих на коронавірус, троє перебувають у реанімації на кисневій підтримці (масці). На ШВЛ-ах хворі на коронавірус відсутні. Серед хворих з офіційно підтвердженим діагнозом COVID-19 – 14 медиків. ? Отже, за весь період реєстрації в регіоні зафіксовано 238 випадків підозри на коронавірус, з яких: - 84 випадки підтверджено; - 55 випадків спростовано; - 7 хворих одужало; - 2 хворих померло. https://www.facebook.com/olexiykucher.kh/photos/a.1183155258480353/2725220627607134/?type=3&theater

10:26 22.04.2020

Дбаємо про безпеку мешканців. Посилена дезінфекція на території громади.

Задля запобігання розповсюдженню вірусних інфекцій робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради щодня проводиться дезінфекція місць загального користування. Систематично, ретельно, з турботою про здоров'я та життя мешканців Пісочинської громади!

10:22 22.04.2020