Пісочинська селищна рада створює всі необхідні умови для нерозповсюдження вірусних інфекцій на території громади!

Напередодні світлого свята Великодня селищною радою придбано паски для мешканців похилого віку (старше 60 років). Настоятель Свято-Василівського храму, протоієрей Леонід Мушинський провів обряд освячення пасок. Освячені паски будуть доставлені мешканцям, яким виповнилось більш 60 років. Саме турботою за здоров`я представників старшого покоління сповнений наш заклик: ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА! Святкуйте Великодень із родиною!

17:16 17.04.2020

Встановлення  дорожніх знаків

Встановлення дорожніх знаків

На замовлення Пісочинської селищної ради у мікрорайоні Надія, біля будинків за адресами Молодіжна №№ 1 та 1а встановлено дорожні знаки, які сприятимуть підвищенню рівня безпеки пересування мешканців.

11:29 17.04.2020

Посилена дезінфекція на території громади. Березівка.

Задля запобігання розповсюдженню вірусних інфекцій, у селищі Березівка систематично проводиться дезінфекція місць загального користування, а саме: під`їздів багатоквартирних будинків, адміністративних будівель, зупинок громадського транспорту. Дбаємо про безпеку мешканців!

10:51 17.04.2020

В Україні зафіксВ Україні зафіксовано 4662 випадки коронавірусної хвороби COVID-19овано 4662 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

?МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 4662 випадки коронавірусної хвороби COVID-19 За даними ЦГЗ, станом на 9:00 17 квітня в Україні 4662 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 125 летальних, 246 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 501 новий випадок. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 296 випадків; Волинська область — 122 випадки; Дніпропетровська область — 89 випадків; Донецька область — 12 випадків; Житомирська область — 177 випадків; Закарпатська область — 150 випадків; Запорізька область — 118 випадків; Івано-Франківська область — 427 випадків; Кіровоградська область — 218 випадків; м. Київ — 705 випадків; Київська область — 253 випадки; Львівська область — 203 випадки; Луганська область — 9 випадків; Миколаївська область — 22 випадки; Одеська область — 93 випадки; Полтавська область — 41 випадок; Рівненська область — 240 випадків; Сумська область — 81 випадок; Тернопільська область — 353 випадки; Харківська область — 56 випадків; Херсонська область — 51 випадок; Хмельницька область — 38 випадків; Чернівецька область — 759 випадків; Черкаська область — 137 випадків; Чернігівська область — 12 випадків. Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні. Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 17 квітня 2020 року до Центру надійшло 1137 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 15448 повідомлень про підозру на COVID-19.

10:11 17.04.2020

День пожежної охорони України

Щороку 17 квітня ми вшановуємо представників найблагороднішої професії – пожежників! Безстрашні, мужні та відважні, вони досконало знають, як здолати стихію і зберегти наше життя. Від щирого серця, з безмежною вдячністю ми вітаємо працівників МПК-1 (місцевої пожежної команди) Пісочинської селищної ради і всіх представників даної служби зі святом! Нехай здоров’я завжди буде міцним, настрій – бадьорим, у родинах панує злагода та добробут! Зичимо Вам завжди відчувати підтримку колег і гордість від нових досягнень! Миру, любові, радості! Зі святом!

07:11 17.04.2020

Привітання з Днем народження Михайлової Я.О., державного реєстратора Пісочинської селищної ради

Вітаємо з Днем народження Михайлову Яну Олександрівну, державного реєстратора Пісочинської селищної ради! Шановна Яно Олександрівно! У цей радісний святковий день прийміть наші привітання та побажання всеохоплюючого щастя! Нехай любов завжди дарує Вам творче натхнення, успіх буде постійним супутником, у родині пануватиме благополуччя та злагода. Ваша відповідальність та професіоналізм захоплюють, а добра вдача дарує позитивні емоції. Міцного здоров`я, втілення всіх задумів, нових професійних звершень на благо нашої громади!  З Днем народження!

07:00 17.04.2020

Поліцейські офіцери громади – захист та турбота про мешканців!

За допомогою до поліції звернулися жертви домашнього насильства. У ході оперативних заходів по факту виявлених порушень поліцейськими офіцерами громади було складено адмінпротоколи за ст. 173-2 КУпАП "Вчинення домашнього насильства". 14 та 15 квітня громадян, що вчинили правопорушення, було доставлено до Харківського районного суду. Стягнення у вигляді штрафу – саме таким став вирок суду.

21:42 16.04.2020