Дбаємо про безпеку жителів громади.

16 квітня на замовлення Пісочинської селищної ради та враховуючи побажання місцевих мешканців проведена реконструкція вуличного освітлення по в`їзду Партизанському, у селищі Пісочин.

15:01 16.04.2020

Фарбування бордюрів та опор вуличного освітлення.

Задля забезпечення естетичного вигляду території Пісочинської громади напередодні Великодня робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" проводиться фарбування бордюрів та опор вуличного освітлення від вулиці Шевченка до вулиці 1-го Травня.

13:59 16.04.2020

Продовжується облаштуванння мережі вуличного освітлення на території громади.

16 квітня на замовлення Пісочинської селищної ради по вул. Слов'янській, у селищі Пісочин, проводиться заміна старих світильників на нові енергозберігаючі. Створюємо комфортні умови для пересування мешканців! Висловлюємо вдячність місцевому мешканцю, Марченку Віталію, за активну громадянську позицію та фінансову участь у вирішенні спільних господарських питань по освітленню ділянки вулиці Слов'янській. Спільними зусиллями забезпечуємо розвиток та процвітання нашої громади!

11:05 16.04.2020

Оновлений фасад будівлі МПК-1 (місцевої пожежної команди) Пісочинської селищної ради

Безпека мешканців громади – наш пріоритетний напрямок роботи. Саме тому так важливо забезпечити належні умови праці робітникам МПК-1 (місцевої пожежної команди) Пісочинської селищної ради. До професійного свята пожежного України оновлено фасад будівлі, у якому розміщується команда. Замінено вікна на нові металопластикові. Для створення комфортних умов придбано мікрохвильову піч, також планується закупівля бойлеру. Особистий склад команди висловлює вдячність Пісочинському селищному голові Олегу Чернобаю за всебічну підтримку та особливу увагу до пожежної служби.

10:03 16.04.2020

Посилена дезінфекція на території громади.

Задля запобігання розповсюдженню вірусних інфекцій на території громади систематично проводиться дезінфекція місць загального користування. Так, 15 квітня робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради відповідні роботи проведено у сел. Новий Коротич. Дбаємо про безпеку мешканців!

08:00 16.04.2020

Очищення від сміття території Пісочинської ОТГ

Систематично проводиться очищення від сміття території Пісочинської громади. Так, 15 квітня працівниками відділу благоустрою селищної ради відповідні роботи проведено у сел. Новий Коротич по вулицям: Наукова, Громадська, Спортивна, Клубна.

20:24 15.04.2020