Продовжується облаштування мережі вуличного освітлення на території Пісочинської громади.

Проведена заміна старих світильників на нові енергозберігаючі у Коротичанському старостинському окрузі по вулицям Старокандибівська, Петра Шутки, Горького. Безпека населення – запорука добробуту громади!

16:20 10.04.2020

Забезпечуємо належний санітарний стан та комфортні умови проживання мешканцям громади.

Робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради проведено прибирання від бросового сміття території Коротичанського старостинського округу, а саме вулиць Покровська, Пушкіна, Освіти та вздовж Київської траси.

15:00 10.04.2020

Посилена дезінфекція з метою запобігання поширення вірусних інфекцій

Робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» систематично проводиться посилена дезінфекція місць загального користування на території громади. Сьогодні, 10 квітня, відповідні роботи виконано у багатоквартирних будинках за адресами: вулиця Надії, №№5 та 16, 16 г, д, е, Некрасова, 25, а також на територіях майданчиків для збирання ТПВ біля будинків. Проведено дезінфекцію у приміщенні громадської вбиральні у мікрорайоні Мобіль. Роботи проводяться згідно існуючого графіку, ретельно та відповідально. Дбаємо про безпеку мешканців громади – попереджаємо розповсюдження вірусних інфекцій!

14:21 10.04.2020

Відновлення вуличного освітлення у сел. Пісочин.

На замовлення Пісочинської селищної ради по вулицях Рижовська та Некрасова у сел. Пісочин проводяться роботи по відновленню вуличного освітлення. Дбаємо про безпеку мешканців громади!

12:55 10.04.2020

Забезпечуємо належний санітарний стан громади.

Робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" систематично проводиться прибирання від сміття територій майданчиків для збирання ТПВ. 10 квітня відповідні роботи виконано по вул. Транспортній (біля залізничної станції Рижов). Дякуємо за сумлінну працю!

12:26 10.04.2020

Посилена дезінфекція на території громади.

Задля запобігання розповсюдження вірусних інфекцій на території громади систематично проводиться дезінфекція місць загального користування. Так, 10 квітня проводиться дезінфекція у багатоквартирних будинках, які знаходяться в управління ФОП Тараненко І.І.: - вул. Квартальна, №№14 та18; - вул. Шевченка, №№ 23 та 27; - вул. Дагаєва, 5 (2 під’їзд); - вул. Квартальна, 6 (4 під’їзд); - пров. Квартальний, 2/12 (2 під’їзд); - вул. Набережна, 11; - пров. Комарова, 9; - в’їзд Набережний, 10; - в’їзд Набережний, 1; - вул. Квартальна, 6/13. Шановні мешканці! Нагадаємо Вам про необхідність дотримання умов карантину. Цінуйте своє життя та здоров'я!

11:27 10.04.2020

Посилена дезінфекція на території громади.

Дбаємо про безпеку мешканців! Задля запобігання розповсюдження вірусних інфекцій систематично проводиться дезінфекція місць загального користування на території громади. Так, 09 квітня відповідні роботи здійснено у Березівському старостинському окрузі. Дезінфекцію проведено у багатоквартирних будинках та на запинках громадського транспорту селища.

17:30 09.04.2020