Нагородження переможців конкурсу до Дня вишиванки

Сьогодні, 28травня, Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай і в.о. старости Березівського старостинського округу Ігор Олександрович Штода привітали юних переможців конкурсу - параду вишиванок "Вишита сорочка, як душа моя,- Веселково сяє, радістю буя ..." Онлайн-конкурс проводився серед мешканців нашої громади за ініціативи Березівського будинку культури. Чудові фото, яскраві вбрання - позитивні емоції отримали всі учасники та шанувальники! Фоменко Марія та Мануйленко Микола, учні 2 класу Пісочинського ліцею "Мобіль" отримали найбільшу кількість позитивних реакцій. Прекрасних юних переможців відзначено дипломами від Пісочинського селищного голови та вручено смачні солодкі подарунки. #Шануймонаціональнукультуру

17:27 28.05.2020

З Вознесінням Господнім!

Дорогі мешканці Пісочинської громади! Вітаємо зі світлим святом Вознесіння Господнього! Благословення та Божого захисту, миру й злагоди, наснаги на добрі справи, щастя та благополуччя!

12:49 28.05.2020

Привітання з Днем народження Воронкова  О.В.,  системного адміністратора Пісочинської селищної ради

Вітаємо з Днем народження Воронкова  Олега Володимировича,  системного адміністратора Пісочинської селищної ради! Шановний Олеже Володимировичу! Від щирого серця бажаємо Вам завжди відчувати гордість від нових досягнень і успішного втілення всіх задумів. Ваш професіоналізм і відповідальність, позитивна аура та доброзичливе ставлення до оточуючих  нікого не залишають байдужими! Нехай кожен день буде сповнений нових яскравих вражень та спілкування з люблячими Вас людьми, в сімейному колі панує взаєморозуміння та благополуччя, міцне здоров`е  дарує наснагу на добрі справи! З Днем народження!

06:54 28.05.2020

Дбаємо про утримання житлового фонду громади!

На виконання звернення місцевих мешканців і клопотання депутата Малінкіної Віри Миколаївни, на замовлення Пісочинської селищної ради проведено ремонт вхідних груп у 1-3 під`їздах будинку за адресою провулок Квартальний, 17. Виконуються ремонтні роботи у 1 під`їзді багатоквартирного будинку по вулиці Квартальна, 4: на фінальному етапі знаходиться ремонт вхідної групи.

13:23 27.05.2020