Привітання з Днем народження Родіної  О. М., касира з земельного податку Пісочинської селищної ради

Вітаємо з Днем народження Родіну Оксану Миколаївну, касира з земельного податку Пісочинської селищної ради! Шановна Оксано Миколаївно! Ваш професіоналізм, компетентність і відповідальність захоплюють, а добра вдача створює неповторну позитивну ауру. Зичимо Вам  завжди відчувати прихильність доли! Хай кожен день дарує щастя, родинний затишок наповнює радістю, професійні успіхи сприяють розвитку нашої громади. Нехай Ваше здоров’я та здоров’я найближчих завжди буде міцним! Бажаємо втілення всіх задумів, злагоду та благополуччя у сімейному колі, вірних людей в оточенні! З Днем народження!

06:26 26.05.2020

Перевірка щодо дотримання правил карантину при здійсненні автобусних перевезень.

25 травня поліцейськими офіцерами громади спільно з представником Пісочинської селищної ради проведено перевірку щодо дотримання правил карантину при здійсненні автобусних перевезень. Шановні мешканці! Нагадуємо Вам, що існують обов’язкові вимоги для всіх автобусних перевезень: - вхід пасажирів до салону ТІЛЬКИ У ЗАХИСНИХ МАСКАХ; - перед входом до салону автобусу пасажир має обробити руки антисептиком; - кількість пасажирів у автобусі повинна дорівнюватись кількості сидячих місць. Цінуйте своє життя! Доброго всім здоров’я!

20:23 25.05.2020

Підвищуємо рівень безпеки дорожнього руху.

Для безпечного пересування пішоходів, за клопотанням депутата Пісочинської селищної ради Щербань Н.Г. виконується улаштування тротуарної доріжки від Комунального закладу "Пісочинський ліцей "Мобіль" до с. Надточії.

15:49 25.05.2020

Вивезення негабаритного сміття

Для забезпечення належного санітарного стану навколишнього середовища робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» систематично проводиться вивезення негабаритного сміття. Так, відповідні роботи здійснено на території зони відпочинку м-ну Мобіль (сосновий бір), по вулиці Технологічній, 4а, у підвальному приміщенні будинку за адресою в`їзд Набережний, 13, по вулиці Транспортній (біля залізничної станції «Рижов»). Спільно с представниками ФОП Тараненко підприємством вивезено негабаритне сміття по вулицям Квартальна, №№ 5/9 та 6.

14:38 25.05.2020

Облаштування мережі вуличного освітлення.

Продовжується облаштування вуличного освітлення на території Пісочинської громади. На замовлення селищної ради виконується реконструкція освітлення на ділянці за адресою в`їзд Набережний, 7 у селищі Пісочин.

12:59 25.05.2020

Новини благоустрою громади

Пісочинська селищна рада дбає про належне утримання дитячих майданчиків на території громади. 25 травня проводиться фарбування елементів дитячого майданчика за адресою: провулок Комарова, 9 у селищі Пісочин.

11:49 25.05.2020