ДУХМЯНІ БАТОНИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Завдяки благодійній допомозі вкотре доставили та видали хлібні вироби нашим мешканцям. Для зручності людей були організовані локації у сел. Пісочин та с. Олешки. Дякуємо за щиру турботу про громаду та підтримку, яка вкрай важлива у скрутний час!

17:05 14.02.2023

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Пісочинської селищної ради. Були розглянуті нагальні питання щодо забезпечення життєдіяльності громади у військовий час: внесення змін до штатного розкладу КП, затвердження експертного звіту, передача генераторів, створення комісій Пісочинської селищної ради та інші. Працюємо на благо рідної громади та всієї України! Слава Україні!

16:25 14.02.2023

Вітаємо з Днем народження Волошко Наталію Миколаївну, депутата Пісочинської селищної ради, спеціаліста юридичного відділу Пісочинської селищної ради! Шановна Наталіє Миколаївно, щиро бажаємо Вам мирного, яркого, успішного життя, сповненого любові та радості! Нехай мир і гармонія панують у Вашій родині, всі мрії збуваються, а плани успішно реалізуються! Бажаємо міцного здоров'я та невичерпної енергії, натхнення та Божого благословіння! Хай нові перемоги у професійному сфері сповнюють серце гордістю, рідні завжди розуміють та підтримують! Щедрої долі та вірного ангела-охоронця! З Днем народження!

09:03 14.02.2023

ПІСОЧИНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ РОБОЧІ ЗУСТРІЧІ З КОМУНАЛЬНИКАМИ ГРОМАДИ

Саме ці люди з перших днів повномасштабного вторгнення працюють для забезпечення функціонування критичної інфраструктури селища! ВдячнІ за щоденну працю, професіоналізм та відданість справі! Ви - герої свого фронту! Привітні, працьовиті та завжди готові прийти на допомогу! НАШІ - НАЙКРАЩІ! З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!

20:54 13.02.2023