З турботою про здоров`я та комфортні умови проживання мешканців!

01 квітня робітниками К.П. Пісочинське ВУЖКГ проведено генеральне прибирання прибудинкової території вулиці Квартальній, 8/8. Здійснено вирубку порослі дерев. Згідно з графіком розпочато вологе прибирання місць загального користування у багатоквартирному будинку на вулиці Квартальній, 4.

21:10 01.04.2021

Нарада з поліцейськими офіцерами громади

01.04.2021 року Пісочинський селищний голова Олег Чернобай провів нараду з Поліцейськими офіцерами громади. Приводом для спілкування стало збільшення кількості захворювань на COVID-19 спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 на території громади. Визначили напрямки роботи з профілактики захворюваності.

20:24 01.04.2021

Увага! Інформує АТ "Харківобленерго"!

До уваги мешканців селища Коротич! За інформацією АТ "Харківобленерго" 01 квітня (п`ятниця) з 09:00 до 16:00 у зв`язку з ремонтними роботами буде припинено електропостачання у селищі Коротич по вул. Низовій.

16:51 01.04.2021

Новини благоустрою громади. Коротичанський старостинський округ

Систематично та планомірно проводяться роботи щодо забезпечення належного санітарного стану на території Коротичанського старостинського округу. За останній період робітниками відділу благоустрою селищної ради здійснено очищення від бросового сміття вулиць округу, а також проведено роботи з вивезення сміття у с. Стара Московка. Згідно заявок мешканців здійснено дроблення гілок дерев після санітарної обрізки у сел. Новий Коротич. У селищі Коротич проведено грейдерування доріг і підбортовка дороги по вулиці Пушкіна.

16:26 01.04.2021

Люботинський РЕМ повідомляє!

Люботинський РЕМ повідомляє! У зв’язку з проведенням ремонтних робіт, 01 квітня  з 10:00 до 16:00 буде припинено електропостачання в сел. Пісочин: вул. Новопроектна, вул. Культури, пер. Культури, вул. Нагірна, пров. Нагірний, вул. Транспортна, №30-70.

16:47 31.03.2021

Роботи щодо очищення системи водовідведення на території Рижовського парку

31 березня на замовлення Пісочинської селищної ради проводяться роботи щодо очищення системи водовідведення на території Рижовського парку. Благоустрій і дотримання належних санітарних норм - запорука добробуту громади.

16:12 31.03.2021

Відновлення системи опалення в багатоквартирному будинку

30 березня робітниками К.П. Пісочинське ВУЖКГ проведено роботи щодо відновлення системи опалення в багатоквартирному будинку селища Пісочин по вулиці Гагаріна, 5. Забезпечуємо комфортні умови проживання мешканцям!

13:16 31.03.2021