Роботи з благоустрою території мікрорайону "Мобіль".

Комфортні умови проживання та належний екологічний стан! 11 квітня представниками комунальних підприємств на замовлення Пісочинської селищної ради проводяться роботи з благоустрою території мікрорайону "Мобіль".

10:37 11.04.2019

Привітання з Днем народження Чернопіщук В.О., першого заступника Пісочинського селищного голови.

Вітаємо з Днем народження Чернопіщук Валентину Олександрівну, першого заступника Пісочинського селищного голови! Щиру повагу, захоплення і любов відчувають співробітники селищної ради до Валентини Олександрівни. Мудрий керівник, професіонал найвищого рівня, людина щира та доброзичлива, вона особистим прикладом і неповторною харизмою сприяє злагодженій, гармонійній роботі колективу! Шановна Валентино Олександрівно! У цей святковий день прийміть наші найщиріші побажання насиченого радістю та щастям життя! Нехай здоров’я завжди буде гарним, настрій – бадьорим, друзі – вірними!  Бажаємо втілення всіх грандіозних планів та нових професійних звершень. Нехай любов, злагода та добробут завжди супроводжують Вашу родину!  З Днем народження!

08:41 10.04.2019

Ноутбуки від Пісочинської селищної ради передано бібліотеці ліцею.

09 квітня за ініціативи Пісочинського селищного голови Олега Чернобая бібліотеці КЗ «Пісочинський ліцей» передано два ноутбуки від селищної ради.  Дбаємо про організацію відповідних сучасних умов розвитку та навчання молоді громади – її надії та майбутнього!

19:39 09.04.2019

Новини благоустрою. Велопарковка біля КЗ "ФОК "Мобіль".

Шановні мешканці! Для комфортного відвідування тренувань у приміщенні КЗ "ФОК" Мобіль" маленькими і дорослими спортсменами, на замовлення Пісочинської селищної ради біля закладу встановлено велопарковку.

09:34 09.04.2019

Привітання Кривоколиска Ю.І., електрика по вуличному освітленню Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Кривоколиска Юрія Івановича, електрика по вуличному освітленню Пісочинської селищної ради. Шановний Юрію Івановичу! Від щирого серця бажаємо Вам гарного міцного здоров`я, злагоди, любові та благополуччя у родині, завжди бадьорого настрою та наснаги на плідну працю на благо нашої громади! Нехай вас супроводжує успіх, а життя дарує позитивні враження та добрих, вірних друзів! Зі святом!

08:28 09.04.2019

Поточний ремонт пішохідного тротуару вздовж будинку по вулиці Молодіжна, 1а.

Для створення комфортних та безпечних умов пересування мешканців, на замовлення Пісочинської селищної ради проводиться поточний ремонт пішохідного тротуару вздовж будинку по вулиці Молодіжна, 1а (мікрорайон «Надія»).

11:22 08.04.2019

Увага! Непрацюючий світлофор!

Шановні мешканці громади! Звертаємо Вашу увагу на непрацюючий світлофор біля супермаркету АТБ (вул. Полтавське шосе).  Будьте уважні - від цього залежить Ваше життя та життя інших людей!

08:44 08.04.2019