Хід будівництва нової початкової школи та дитячого садочка в мікрорайоні «Надія».

Шановні мешканці, продовжуємо повідомляти Вас щодо ходу будівництва нової початкової школи та дитячого садочка в мікрорайоні «Надія». На сьогодні будівельники виконують монтажні роботи на покрівлі корпусу дитячого садочка, продовжується зведення зовнішніх стін початкової школи і садочка та улаштування інженерних мереж. До Вашої уваги фотозвіт.

16:15 04.03.2019

Особистий виїзний прийом Пісочинського селищного голови у смт. Березівка.

1 березня 2019 року Пісочинський селищний голова Олег Чернобай провів особистий виїзний прийом у смт. Березівка. Частіше за все мешканці Березівки звертались з проханням щодо надання  соціальної допомоги особам похилого віку та організації якісного медичного обслуговування населення. Жодна проблема мешканців не залишилась поза увагою селищного голови.   Про результати прийнятих заходів ми повідомимо читачів найближчим часом.

16:14 04.03.2019

Новини благоустрою громади.

02 березня на замовлення Пісочинської селищної ради проводяться роботи з перевірки ліхтарів та регулюванню вуличного освітлення на центральній алеї мікрорайону «Мобіль». Дбаємо про безпеку мешканців і гостей громади!

21:03 02.03.2019

Привітання Кощія В.П., почесного громадянина Пісочина, депутата Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Кощія Віктора Петровича, почесного громадянина селища Пісочин, депутата Пісочинської селищної ради! Шановний Вікторе Петровичу! Від щирого серця бажаємо Вам гарного міцного здоров’я та наснаги на нові звершення на благо нашої громади! Нехай любов, злагода и добробут у родині, вірні, надійні друзі та однодумці наповнюють Вас відчуттям щастя, а професійні успіхі дарують натхнення та радість! З Днем народження!

08:03 01.03.2019

Новини благоустрою громади.

Згідно з договірними відносинами та узгодженим графіком робіт, підрядною організацією було проведено очищення від сміття території громади. Роботи виконані на замовлення Пісочинської селищної ради. Дбаємо про екологічний стан громади!

12:22 28.02.2019

Привітання Снесарь Л.А., соціального працівника Пісочинської селищної ради.

Вітаємо Снесарь Любов Анатоліївну, соціального працівника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради! Шановна Любове Володимирівно! Від щирого серця бажаємо Вам щастя, гарного здоров`я, миру, любові та злагоди у родині! Нехай Вас завжди супроводжує підтримка друзів та однодумців, а життя викликає тільки радісні, позитивні відчуття та емоції! Дякуємо за Вашу сумлінну, самовіддану працю на благо нашої громади! З Днем народження!

08:00 27.02.2019