Привітання з Днем народження Кононенко Надії Олександрівни, почесного громадянина Пісочина, президента приватної виробничо-комерційної фірми «Лоск».

Вітаємо з Днем народження Кононенко Надію Олександрівну, почесного громадянина Пісочина, президента приватної виробничо-комерційної фірми «Лоск»! Шановна Надіє Олександрівно! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання щастя, гарного здоров’я! Нехай Вас завжди оточують вірні, люблячі люди, а  професійні успіхи дарують натхнення на нові звершення! Любові, злагоди та благополуччя у родині, гарних, радісних днів та завжди відчувати задоволення від життя! З Днем народження!

08:00 24.02.2019

Привітання з Днем народження Швеця  Володимира Григоровича, директора КП «Пісочинкомунсервіс».

Привітання з Днем народження Швеця Володимира Григоровича, директора КП «Пісочинкомунсервіс».

Щиро вітаємо з Днем народження Швеця Володимира Григоровича, директора КП «Пісочинкомунсервіс»! Шановний Володимире Григоровичу! Бажаємо Вам гарного, міцного здоров’я та наснаги на професійні досягнення на благо нашої громади! Нехай любов, злагода, затишок та добробут у родині, а також успішне втілення всіх задумів і життєвих планів завжди будуть дарувати Вам відчуття щастя! З Днем народження!

07:50 24.02.2019

Вітаємо з Днем народження Григорова Миколу Миколайовича,	спеціаліста ІІ категорії відділу жилищно-комунального господарства Пісочинської селищної ради!

Вітаємо з Днем народження Григорова Миколу Миколайовича, спеціаліста ІІ категорії відділу жилищно-комунального господарства Пісочинської селищної ради!

Надійний і відповідальний, небайдужий, доброзичливий, щирий і порядний - Миколу Миколайовича шанують, цінять та люблять! Шановний Миколо Миколайовичу! У цей святковий день прийміть найщиріші побажання щастя, міцного здоров`я, успішного втілення всіх планів та задумів! Нехай у Вашій родині завжди будуть панувати любов, злагода та добробут, а підтримка вірних друзів даруватиме відчуття задоволення та наснаги на нові професійні досягнення! З Днем народження!

08:47 22.02.2019

19 лютого відбулася зустріч Пісочинського селищного голови Олега Чернобая та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Харківської районної філії Харківського обласного центра зайнятості Наталією Євлаховою.

16:59 20.02.2019

Обрізка та видалення аварійно-небезпечних дерев на території громади.

Аварійні дерева можуть завдати значної шкоди здоров’ю та майну мешканців і гостей громади. Тому Пісочинська селищна рада вживає необхідних заходів для усунення небезпеки . 18-19 лютого виконувалася обрізка та видалення аварійно-небезпечних дерев по пров. Гоголя, вул. Полтавське шосе,№189, пров. Партизанському, №18. Дрова, отримані під час видалення аварійних дерев, будуть передані малозабезпеченим верствам населення для опалення будинків узимку.

15:56 19.02.2019

Хід будівництва нової початкової школи та дитячого садочка в мікрорайоні «Надія».

Шановні мешканці, продовжуємо повідомляти Вас щодо ходу будівництва нової початкової школи та дитячого садочка в мікрорайоні «Надія». Продовжуються роботи з улаштування стін та перегородок на перших поверхах початкової школи та дитячого садочка. На другому поверсі початкової школи будівельники почали зводити  зовнішні стіни. У приміщенні цокольного поверху продовжуються роботи з улаштування внутрішніх мереж водопостачання, каналізації, опалення: змонтовано вузол управління водопостачанням, підведено інженерні мережі до стояків. До Вашої уваги фотозвіт.

15:49 19.02.2019