Роботи по забезпеченню  комфорту та безпеки пересування територією громади.

Роботи по забезпеченню комфорту та безпеки пересування територією громади.

14 лютого. На замовлення Пісочинської селищної ради проводяться відповідні роботи  по  забезпеченню  комфорту та безпеки пересування територією громади,  а саме: посипання доріг  піщано-сольовою сумішшю, перевірка та заміна непрацюючих ліхтарів вуличного освітлення, ремонт пішохідних світлофорів.

17:03 14.02.2019

Засідання сесії

12 лютого 2019 року відбулось засідання XVII сесії VII скликання депутатів у приміщені Пісочинської селищної ради.

14:20 13.02.2019

«Зимові розваги».

10 лютого за ініціативи КП «Центр поводження з тваринами» та за підтримки Пісочинської селищної ради у зоні відпочинку  мікрорайону «Мобіль» відбулись «Зимові розваги» -  щорічний святковий захід для дорослих та маленьких мешканців, а також  для всіх гостей нашої гостинної громади. Веселі аніматори розважали діточок  різноманітними конкурсами та запрошували до участі в спортивних  іграх. Ведучі своїми дотепними жартами підтримували дорослих учасників конкурсів. Стилістичні фотозоні користувались загальною популярністю. Також всі бажаючі мали змогу вдосталь фотографуватись с собаками й отримати справжню насолоду від спостереження за динамічними, емоційними перегонами їздових собак. Багато задоволення отримали маленькі мешканці від спілкування з  патрульними поліцейськими, які розповідали їм про свою службу та демонстрували оснащення патрульної машини. Вручення дипломів, медалей та солодощі для дітей від Пісочинської селищної  ради, а також чудові призи від партнерів «Winter Dog Fest» для учасників перегонів і спортивного конкурсу богатирів стало приємним моментом нашого родинного свята, де кожен отримав позитивні радісні враження!

15:33 11.02.2019